w

Zmiana branży na polskim Youtube. OF, spotkania bez zobowiązań, szukanie sponsorów

To jedna z dziwniejszych zmian, jeżeli chodzi o polskiego Youtube. Kiedyś ludzie słuchali jego dziwnych dissów, dzisiaj patrzą na to, jak się zmienił.


To historia, która w sumie była głęboko zakopana w odmętach Internetu, natomiast została naświetlona przez commentary. Konopski pokazał, jak zmienił się Narcyz – kiedyś stosunkowo popularny polski youtuber, który zasłynął swoimi dissami – na siostrę, czy na szkołę. Miał też kilka dram, między innymi z Psycho Couple (dzisiaj The Happy Family).

Youtuber zgromadził w sumie ponad 400 tysięcy subskrypcji, co jest dość pokaźną liczbą. W pewnym momencie przestał publikować nowe treści i zajął się swoją inną działalnością. Ostatni materiał został opublikowany dobry rok temu.

A dzisiaj to kompletnie co innego

Narcyz znany jest obecnie jako Zarcyz. Mimo zmiany ksywki, ludzie i tak zdołali odnaleźć jego profil i powiązać z oryginalnym kanałem. Z resztą, nie było to jakieś szczególnie trudne. Youtuber zupełnie zmienił swój image. Na tyle, że zdjęcia z Instagrama podchodzą pod 18+.

Na swoim koncie ma linki chociażby do OF, czy serwisów typowo nastawionych na „randkowanie”. Czy jest w tym coś złego? Raczej nie, choć na pewno jest to jedna z bardziej kontrowersyjnych przemian, jeżeli chodzi o polski Youtube. Sam Konop nazwał to „szokującą przemianą polskiego youtubera”, natomiast czy to takie szokujące?

Każdy robi z życiem to, co chce. Najwyraźniej polski Youtuber bardziej odnajduje się w tym świecie, niżeli na YT.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka