Avengers: Secret Wars to będą dwa osobne filmy? Ktoś powiedział za dużo

Seriale i filmy

Reklama

Początkowo planowano dwa nowe filmy z serii Avengersów. Teraz jednak się okazuje, że będzie ich więcej?


Na 2025 rok zostały zapowiedziane dwa kolejne filmy z serii Avengers. Mają to być kolejno The Kang Dynasty i Secret Wars. Plany jednak trochę się zmieniły i ten drugi został przeniesiony na 2026 rok, czyli rok później.

Teraz jednak wychodzi, że twórcy chcą więcej. Jeden ze znanych i szanowanych leakerów filmowych powiedział ostatnio „trochę za dużo”, a że fani lubią łapać za słówka, to wyszło na jaw, że twórcy planują podzielić Secret Wars i stworzyć więcej filmów.

Secret Wars jako dwa osobne filmy? To możliwe

Reklama

Początkowo The Kang Dynasty i Secret Wars to miały być dwa filmy, które planowano wydać w tym samym roku jeden po drugim. Plany się jednak trochę pozmieniały i już od jakiegoś czasu wiadomo, że Secret Wars zostało przeniesione na 2026 rok. To jednak nie jest dużym zaskoczeniem.

Reklama

Większym zaskoczeniem powinien być fakt, że kilka dni temu jeden z filmowych informatorów na Twitterze udostępnił wpis, w którym jasno można było wyczytać, że chodzi o serię filmów z Secret Wars, a nie tylko jedną produkcję.

Oczywiście użycie liczby mnogiej w tym przypadku nie umknęło fanom serii. Ktoś od razu zauważył, że leaker napisał „filmów” zamiast „filmu”. Zapytał więc wprost, czy mają to być dwie osobne produkcje, na co ten odpowiedział gifem Stanleya z The Office, który mówi: „Czy się zająknąłem?”.

Wygląda więc na to, że napisanie „filmów” nie było żadną literówką, a do kin nadchodzi nie jeden, nie dwa, a prawdopodobnie aż trzy nowe filmy z serii Avengers, czyli The Kang Dynasty i podzielone na dwa lub więcej Secret Wars.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej