w

Fani Harrego Pottera gromadzą się pod Hogwartem, aby uczcić pamięć Robbiego Coltrane’a

Harry Potter

Pożegnanie Robbiego Coltrane’a pod Hogwartem. Fani podnoszą w górę różdżki i parasole.


Anthony Robert McMillan był wybitnym aktorem i łącznie zagrał w kilkudziesięciu produkcjach. Jednak największą sławę przyniosła mu rola Hagrida w ekranizacji powieści J.K. Rowling.

Niestety w piątek 14 października w wieku 72 lat zmarł. Pożegnać się z nim postanowili fani Harrego Pottera, którzy zgromadzili się pod Hogwartem i wznieśli w górę różdżki oraz parasolki.

Uczczenie śmierci Robbiego Coltrane’a

Społeczności fanów często wspierają ludzi odpowiedzialnych za dzieło, które bardzo lubią. Tym razem pokazali to po śmierci znanego raczej wszystkim odtwórcy roli Hagrida, czyli gajowego i strażnika kluczy w Szkole Magii. Zgromadzeni unieśli w górę parasolki oraz różdżki, co jest odniesieniem serii filmów.

Kiedy Dumbledore ginie w księciu półkrwi, wszyscy uczniowie i nauczyciele, z szacunku, wznoszą różdżki przed zamkiem. Natomiast jeżeli chodzi o różowe parasolki, to one również nie są tam z przypadku.

Z powodu fałszywych oskarżeń o otwarcie Komnaty Tajemnic, nie mógł on korzystać z magii, a jego różdżka została złamana. To jednak mu nie przeszkodziło i po kryjomu korzystał ze swojego parasola, w którym umieścił jej fragmenty. Jak widać, fani doskonale o tym pamiętają.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy