w

Nietypowy sposób na promocję premiery Krzyku 6. Ghostface straszy na ulicach

Taki widok byłby raczej normalny podczas Halloween, jednak w biały dzień może nieźle przestraszyć.


W tych czasach czasami trzeba naprawdę postawić na nietypową promocję, by dany produkt mógł zacząć się dobrze sprzedawać. Oczywiście Paramount Pictures jest wytwórnią filmową, która raczej nie musi już stosować takich praktyk, jednak najwidoczniej wciąż bardzo lubi je stosować.

Wiadomo, że „Krzyk” powraca na wielkie ekrany. Jest to już 6. z kolei część uwielbianej serii filmowej, a 8 marca miał swoją premierę już w Polsce. To właśnie ze względu na Krzyk 6 twórcy zdecydowali się na nietypową promocję swojego filmu.

Krzyk 6 i Ghostface straszący na ulicach

Od dobrego tygodnia ludzie wstawiają do Internetu coraz więcej zdjęć, na których widziany jest dobrze znany każdemu Ghostface. Zaczęło pisać o tym coraz więcej mediów, informując, że na amerykańskich ulicach można zobaczyć przerażającą postać z Krzyku w zupełnie biały dzień.

Co najlepsze, oficjalny profil Ghostface’a zaczął nawet odpowiadać na te posty i tweety, wzbudzając coraz większy niepokój.

Okazuje się, że to po prostu bardzo nietypowa promocja premiery szóstej części Krzyku – chodzący po ulicach Ghostface, który pojawia się w najmniej spodziewanych okolicznościach i miejscach w zupełnie zwykły, biały dzień.

Jedną z pierwszych lokalizacji, w której Ghostface został zauważony, była Sonoma – miasto w Kalifornii, w którym kręcono pierwszą część Krzyku. Jak widać, coś takiego działa i to całkiem nieźle, bo dzięki temu wszyscy zaczęli o tym pisać i interesować się kolejną częścią filmu.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy