w

Dlaczego wszyscy zaczęli się śmiać z rękawiczek na siłowni? To nie tylko w Polsce

Od jakiegoś czasu, szczególnie na TikToku jest masa filmów, gdzie ludzie śmieją się z osób używających rękawiczek na siłowniach. O co z tym chodzi?


TikToków naśmiewających się z rękawiczek jest cała masa, wystarczy chwilę przescrollować TT, by zobaczyć jeden z nich.

Od razu trzeba napisać, że w noszeniu rękawiczek na siłowni nie ma absolutnie nic złego. Ba, wiele osób to poleca, szczególnie na początku, gdy odcisk robi się za odciskiem.

Skąd to się wzięło?

Na TT jest ogólnie tak, że wystarczy wziąć jakiś temat, rzucić kontrowersyjną tezę i czekać na komentarze. Kilka TikToków za granicą się przyjęło, a rękawiczki od zawsze budzą wiele emocji, więc to naturalne, że finalnie dotarło to do Polski.

Nawet pod tymi zagranicznymi TikTokami ludzie pytają, dlaczego nie powinni nosić rękawiczek, na co dostają tę samą odpowiedź, czyli „To żart”.

Na początku nawet trzeba się zastanowić nad rękawiczkami. Wiele uchwytów na siłowniach jest jednak szorstkich, albo wręcz odwrotnie – na tyle gładkich, że ręce się ześlizgują. Jasne, że część weźmie to na serio i stwierdzi, że używanie rękawiczek to jakaś straszna zbrodnia i powód do śmiechu, ale jak ktoś ma powyżej tych 20 lat i jest świadomy, że odciski to nic fajnego, to raczej nie będzie miał nic przeciwko.

DołączObserwuj
Więcej z Siłownia