w

Kobiety mają pretensje do mężczyzn za to zachowanie na siłowni, ale na luzie wrzucają to do sieci

Jest to jeden z tematów, który pojawia się bardzo często i w zasadzie od lat jest aktualny. Wraz z TikTokiem coś się jednak w tym zmieniło.


Kobiety ćwiczące na siłowni bardzo często mają okazję do poczucia się dość niekomfortowo. Chodzi tutaj o wzrok mężczyzn, który naprawdę potrafi wprowadzić w zakłopotanie, czy po prostu sprawić, że osoba ćwicząca poczuje się niekomfortowo.

Ostatnio w sieci pojawił się dość popularny TikTok, na którym dziewczyna pokazuje, jak ćwiczy, by w pewnym momencie nagrać przechodzącego mężczyznę, który ponoć zwrócił na nią uwagę.

Każda dziewczyna to zna, natomiast w sieci pojawiła się odpowiedź, która wskazuje na hipokryzję.

Tutaj nie, ale w sieci tak?

Jeden z użytkowników Twittera spytał, jak to jest, że w tym przypadku kobieta ma problem z mężczyzną, który zwrócił na nią uwagę podczas treningu, a nie ma trudności z tym, by wstawić film do Internetu, gdzie obejrzało to już całe mnóstwo ludzi.

Normalnie zapewne nie byłoby to przedmiotem żadnej dyskusji, gdyby nie poddymiający komentarz Zonego – znanego streamera Twitch:

Wiadomo, że słowa Zonego raczej trzeba traktować jako poddymienie i napisanie czegoś kontrowersyjnego tylko dla wywołania dyskusji, natomiast widać, że w społeczności siłownianej wywołało to sporą dyskusję na różnych, facebookowych grupach.

DołączObserwuj
Więcej z Siłownia