w

Najtrudniejsze ćwiczenie na siłowni, o którym nikt nie mówi i którego nikt nie uczy

Jest wiele naprawdę trudnych ćwiczeń, ale to zdecydowanie jest najcięższe. Szczególnie na niektórych siłowniach.


Każdy doskonale wie, że do wypracowanie idealnej techniki ćwiczenia jest niekiedy naprawdę trudne. Wszystkiego można się jednak nauczyć, korzystając z poradników na Youtube, czy pytając po prostu odpowiednie osoby na siłowni.

Są też takie rzeczy, o których nikt nigdy nie wspomina i co lepsze, nikt kompletnie nie mówi o tym nowym osobom. Te mogą być nieźle zaskoczone, gdy przyjdzie im coś przestawić.

O tym nikt nie wspomina

Ćwiczenia ćwiczeniami, ale często okazuje się, że prawdziwym, a może w ogóle głównym ćwiczeniem są przygotowania. Potwierdzają to także ludzie w komentarzach pod jednym z viralowych TikToków:

Przygotowania te nie polegają tylko na położeniu ręcznika, ale także czasami na przemieszczeniu samej maszyny. A te są niekiedy niesamowicie oporne. W wielu siłowniach prosi się, by nie przemieszczać chociażby ławek, ale każdy chociaż raz musiał to zrobić, by sensownie poćwiczyć. A wtedy okazuje się, że nie jest to takie proste.

Najtrudniejsza część na siłowni, o której nikt nie mówi.

Warto podejrzeć, jak to robią inni, bo niekiedy można się naprawdę spocić, szczególnie gdy kółka nie chcą współpracować i słychać je dosłownie w całym lokalu.

DołączObserwuj
Więcej z Siłownia