w

Nietypowy trick dziewczyn na siłowni, by mężczyźni się nie patrzyli. Ale są raczej lepsze sposoby

Niektórzy bardzo mocno stresują się wzrokiem innych. Dlatego na TikToku pojawiają się sposoby na to, by sobie z tym poradzić.


Każdy na pewno zna to uczucie, gdy inne osoby na siłowni się na niego patrzą. Wiele dziewczyn, czy kobiet ma jeszcze gorzej, bo jednak ćwiczenia te często uwidaczniają „tylną część ciała”. Efekt tego taki, że wiele osób się patrzy.

Dlatego na TikToku pojawiają się dość dziwne sposoby na to, by sobie z tym poradzić, w pewien sposób się zasłaniając. Choć szczerze mówiąc, raczej jeszcze bardziej przyciąga to wzrok.

Sposób na wzrok na siłowni

Trick, który ma pomóc kobietom ma już kilka milionów wyświetleń. W teorii jest bardzo prosty i wymaga użycia ręcznika. Na siłowniach i tak wszyscy go mają, więc to nie problem. Ręcznik ten należy przewiesić sobie z tyłu w taki sposób, by przy ćwiczeniach się zasłonić.

Niby tak, ale nie do końca. Coś takiego, szczególnie z białym ręcznikiem o wiele bardziej skupia wzrok, bo jest to coś nietypowego. Najlepszym sposobem jest po prostu ubieranie dużej koszulki, która wszystko zasłania – wówczas nie trzeba się bawić w takie rzeczy.

DołączObserwuj
Więcej z Siłownia