w

Tak wygląda dzień nóg na Twitchu. Streamy z siłowni robią się coraz popularniejsze z jednego powodu

Na Twitchu jest coraz więcej typowo sportowych transmisji. Nie jest to jednak spowodowane chęcią promowania zdrowego trybu życia.


Streamerki zorientowały się, że chodzenie na siłownię i ogólnie ćwiczenia sportowe mają jedną, bardzo dużą dla nich zaletę. Dziewczyny mogą wówczas ubierać stroje, które normalnie raczej na Twitchu nie byłyby akceptowalne.

Sportowe staniki są bardzo specyficznie projektowane, a kobiety to wykorzystują. To właśnie klipy z siłowni stają się powoli tymi najpopularniejszymi. Wystarczy tutaj wspomnieć o jednym, który przekroczył już 100 tysięcy wyświetleń:

Siłownia na Twitchu

Streamowanie z siłowni wcale nie polega na pokazywaniu ćwiczeń, chociaż pewnie są i takie transmisje. Zamiast tego wygląda to tak:

Delikatne ujęcie na to, co przyciąga ludzi. Twitch nie ma tutaj żadnego pola manewru, bo przecież jest to sportowa odzież. Inne klipy są w podobnym tonie:

Praktycznie nikt na czacie nie skupiał się na ćwiczeniach, tylko na uchwyceniu jak najlepszego momentu. Wszystkie klipy pokazują jedno i to samo – czemu w sumie trudno się jakoś szczególnie dziwić.

DołączObserwuj
Więcej z Siłownia