w

To dzieje się, gdy obsługa na siłowni to trolle. Trudno powstrzymać śmiech przy takim ustawieniu

Czasami przypadkowo, czasami specjalnie, obsługa na siłowniach ustawia maszyny tak, by prowadziły do interakcji.


Wszyscy na pewno znają to uczucie, gdy maszyny ustawione są w taki sposób, że ćwicząc albo się na kogoś bezpośrednio patrzycie, albo wręcz czujecie jego oddech. Cóż, zazwyczaj jest to niezbyt komfortowe i często aż ściska z cringe’u.

Reakcje na takie sytuacje oczywiście zależą od samych ćwiczących. Jedni są zamknięci w swoich światach, inni szukają tylko powodu do rozmów ze wszystkimi wokół. W tym przypadku zdecydowanie chodziło o to drugie.

Gdy ciężko wytrzymać bez śmiechu

Jedno z takich ujęć zostało opublikowane na TikToku. Jasne, że może to być ustawka, ale przynajmniej tak nie wygląda. Z resztą, nie trudno sobie to wyobrazić w rzeczywistym życiu, na pobliskiej siłowni.

Z jednej strony chcecie się przyłożyć do techniki, z drugiej jesteście mocno rozpraszani, bo ktoś zwyczajnie wisi nad Wami, ewentualnie ćwiczy pod Wami.

Trudno uwierzyć w to, by ktoś ustawił maszyny przypadkowo, choć na wielu siłowniach są one rozmieszczone raczej tak, by zajmowały jak najmniej miejsca i można było upchać ich jak najwięcej. No chyba, że obsługa to prawdziwe trolle.

DołączObserwuj
Więcej z Siłownia