w

Typy ludzi, których na siłowni nikt nie lubi. „Prowadziłem siłownię przez 5 lat”

Są na siłowniach ludzie, którzy po prostu irytują innych. Wszyscy znają te przykłady.


Wszyscy kojarzą ludzi, którzy przykładowo nie odkładają ciężarów, zostawiają hantle gdzieś w losowych miejscach czy zapominają o swoim ręczniku, wodzie. Jedna z osób prowadzących siłownię przez 5 lat zwróciła uwagę na inne zachowania, które ponoć irytują pozostałych.

Co zabawne, jest jeden przykład, który może nie irytuje, ale jak słyszymy, tym osobom po prostu jakoś się wewnętrznie nie ufa. W Polsce jest to niesamowicie popularne, więc niektórzy mogą się nieźle zdziwić.

Osoby na siłowni, które nie budzą sympatii

Numerem jeden, który został wymieniony w źródłowym materiale, są wszyscy, którzy wykonują wzniosy ramion stojąc tuż przed ciężarami – idealnie wszystko zasłaniają, bo przecież oni są w tym momencie najważniejsi. Są takie przypadki, gdzie ktoś staje przed wszystkimi innymi, zasłaniając im oczywiście.

Numerem dwa, który no jest dziwny, jest przynoszenie ze sobą plastikowych kubków. Tak, niektórzy wpadają na taki pomysł, by potem dolewać do tego sobie wodę.

Ostatnia rzecz to ludzie z kettlami. W Polsce jest ich naprawdę sporo i ponoć nie budzą sympatii. Tak zwyczajnie mają być irytujący. To dość duże zaskoczenie, choć zapewne chodzi tutaj o przekonywanie wszystkich dookoła, że jest to super optymalne ćwiczenie.

TikTok z tymi wnioskami ma blisko 800 tysięcy wyświetleń, ludzie w komentarzach ogólnie się z nim zgadzają, więc coś w tym musi być.

TOP 1 i tak zawsze będą zajmować osoby, które zapominają o ciężarach, nie odkładają ich i po prostu sobie idą.

DołączObserwuj
Więcej z Siłownia