w

Nowa Roadmapa, nowe teorie do The Sims 4. Wiadomo już, o co chodzi z hasłem „It’s all relative”

Simomaniacy bardzo szybko rozszyfrowali, co oznacza tajemnicze hasło, które padło wraz z ujawnieniem najświeższej Roadmapy.


Wczoraj do Internetu trafiła nowa zimowa Roadmapa do The Sims 4. Z niej mogliśmy dowiedzieć się, że w następnych 3 miesiącach możemy się spodziewać:

  • dużej aktualizacji, która wprowadzi całkowicie odnowioną najmłodszą grupę wiekową w grze, czyli niemowlęta,
  • 2 nowych Kolekcji, związanych najprawdopodobniej z bielizną (CAS) i dekoracją łazienki (Tryb Budowania),
  • pełnego dodatku do gry, jednak nie znamy jeszcze konkretów oprócz ikonki z niedźwiedziem, którą rozszerzenie zostało oznaczone.

It’s all relative – o co z tym chodzi?

No właśnie, twórcy pozostawili najnowszą Roadmapę z dość tajemniczym hasłem, które ma obejmować cały kolejny okres zapowiadanych nowości. Simomaniacy początkowo myśleli, że hasło „It’s all relative”, czyli „To wszystko jest powiązane”, ma oznaczać spójność tematyczną pomiędzy wszystkimi nowościami, które są zapowiedziane do końca marca 2023 roku, jednak szybko się okazało, że chodzi o coś więcej.

Hasło najnowszej Roadmapy jest podobno nawiązaniem do starego serialu o tym samym tytule, wyprodukowanego w 2003 roku, o czym poinformował jeden z Simomaniaków pod oficjalnym postem na Twitterze. Akcja fabuły dzieje się w Bostonie.

Podobno wszystko ma się zgadzać: rodzinna tematyka oraz zawarte na Roadmapie bostońska latarnia morska i most. Inni jednak twierdzą, że most jest podobny do tego, który znajduje się w San Francisco, na dodatek „San Sequoia”, czyli najprawdopodobniej nazwa najnowszego świata, który pojawi się w The Sims 4, brzmi, jakby to były właśnie te okolice, zwłaszcza że sekwoje rosną właśnie w Kalifornii.

Teorii jest wiele, jednak w większości są one bardzo do siebie podobne. Wygląda więc na to, że następny pełny dodatek do The Sims 4 będzie się utrzymywał w rodzinnych klimatach, czyli tak, jak podejrzewali Simomaniacy jeszcze przed ujawnieniem zimowej Roadmapy. Inne przypuszczenia mówiły, że dodatek ma mieć coś wspólnego z „pokoleniami” – może to będzie coś, co bardzo wspomoże tak bardzo lubiany przez graczy Legacy Challenge?

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4