w

Z tym trickiem będziecie mogli oszczędzić na rachunkach w The Sims 4. Wystarczy tylko ten dodatek

W grze jest naprawdę wiele ciekawych tricków, które mogą ułatwiać rozgrywkę lub ją urozmaicać, ale o tym chyba jeszcze nikt nie słyszał.


Mogłoby się wydawać, że w porównaniu do The Sims 2 i 3 Czwórka jest bardzo uboga w różne tajemnice i ciekawostki. Z jednej strony tak jest, z drugiej jednak najnowsza odsłona gry również skrywa w sobie ciekawe smaczki.

Niektóre są znane już od naprawdę dawna i raczej już nie uchodzą za tajemnicę, inne są wciąż odkrywane i mało kto o nich wie. Okazuje się, że w grze można używać też różnych tricków, które mogą urozmaicić rozgrywkę i jednym z nich podzielił się gracz The Sims 4.

O tym tricku raczej mało kto wiedział

To ciekawe, bo dodatek, który umożliwia skorzystanie z tego tricku, ma już dobre 8 lat. Chodzi bowiem o The Sims 4 Zostań gwiazdą. W tym rozszerzeniu możemy zakupić specjalny sejf, w którym możemy trzymać np. nadmiar uzbieranej w rodzinie gotówki.

Okazuje się, że w gra w jakiś sposób nie dolicza wartości pieniędzy, które są w niej schowane, do budżetu. Dzięki temu rodzina, która ma wiele tysięcy na koncie lub jest nawet milionerami, może sprawić, że opłacane rachunki będą tańsze.

Dla tych, którzy chcieliby ukryć dużo pieniędzy – możecie skorzystać ze skarbca z dodatku „Zostań gwiazdą” i umieścić go w ekwipunku po załadowaniu gry. Dzięki temu rachunki się nie zwiększą, ponieważ gra będzie myślała, że [sejf] wciąż jest warty tylko 3000 Simoleonów.

Niektórzy lubią kombinować z grą. Zwłaszcza gdy ich rozgrywka skupia się na oszczędzaniu pieniędzy. W teorii wystarczy tylko raz wydać 3 tysiące, aby później cieszyć się niskimi rachunkami w domu, bo gra nie będzie liczyła schowanego sejfu z masą Simoleonów do budżetu. Całkiem ciekawie rozkminione.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4