w

Znamy już dwie nowe Kolekcje do The Sims 4. Wszystkie przewidywania się potwierdziły

Tak jak przewidywano, dwie kolejne Kolekcje, które trafią do gry, będą skupiały się na bieliźnie i łazienkowym wystroju.


Maxis bardzo szybko zaczął publikować coraz to kolejne nowości do The Sims 4. Dopiero co poznaliśmy pierwszą Roadmapę na ten rok i snuliśmy teorie, a już mamy konkrety na temat dwóch nowych Kolekcji, które trafią do gry.

Przewidywania społeczności się oczywiście po raz kolejny potwierdziły. Zimowa Roadmapa nie pozostawiała złudzeń, że twórcy planują skupić się teraz na łazienkowych i bieliźnianych klimatach. I tak oto mamy już pierwsze zapowiedzi.

Najnowsze Kolekcje w The Sims 4

Pomimo tego, że początkowo Kolekcje nie były zbyt lubiane przez Simomaniaków, to od jakiegoś już czasu cieszą się sporą popularnością. Maxis rzeczywiście zaczął się starać, by dobierać dla graczy content, który prawdopodobnie mocno ich ucieszy. Ostatnie dwie Kolekcje, czyli Codzienny nieład i Pastelowy czar zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez społeczność.

Tym razem w najbliższym czasie będziemy mieli do czynienia z:

  • Simtimates Collection Kit – czyli Kolekcji wprowadzającej nową bieliznę dla dorosłych Simów.
  • Bathroom Clutter Kit – Kolekcji budowlanej skupiającej się na wystroju łazienki.

Co ciekawe, z opisu na profilach The Sims wychodzi na to, że obie Kolekcje będą dostępne do zakupu już jutro – 19 stycznia.

Poznaj najnowsze trendy w wylegiwaniu się dzięki stylom, które zamieniają „Woo” w „Woohoo” lub zamień swoją łazienkę w doskonale zorganizowany bałagan dzięki The Sims 4 #SimtimatesKit & The Sims 4 #BathroomClutterKit! Dostępne 19 stycznia.

Twórcy opublikowali też grafiki, na których możemy się przyjrzeć nadchodzącym nowościom.

Dla przypomnienia: wszystkie Kolekcje do The Sims 4 kosztują 24,90 zł.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4