w

Bob Pancakes to tak naprawdę Drake, czyli co się dzieje, kiedy nowi gracze pobiorą The Sims 4

Wiedzieliście, że Bob Pancakes to tak naprawdę gwiazda amerykańskiego rapu?


Jako że The Sims 4 18 października 2022 roku oficjalnie przeszło na model Free2Play, gra zyskała setki tysięcy nowych graczy, którzy mają styczność z popularną symulacją po raz pierwszy w życiu. Wiele osób stwierdziło, że skoro gra staje się darmowa, to jest to świetna okazja na poznanie popularnego tytułu od EA, na który wcześniej było szkoda kasy lub nie zachęcała do zakupu niczym innym.

Z tego powodu, że do społeczności Simomaniaków dołączyła masa świeżych graczy, na różnych forach i platformach społecznościowych pojawia się coraz więcej postów. Wiele osób pyta o przeróżne rzeczy, których nie są pewni, inni chwalą się swoją pierwszą rozgrywką bądź też wstawiają przeróżne memy. Weterani The Sims bardzo dobrze potrafią wyniuchać wpis osoby, która jest świeża w społeczności.

Bob Pancakes to tak naprawdę Drake?

Bob Pancakes to jedna z najbardziej kultowych postaci The Sims 4, zaraz obok takich sióstr Kaliente, bogatej rodziny Landgraab czy też mrocznych Ćwirów. Co prawda Bob i Eliza Pancakes nie mają tak długiego stażu, jak wyżej wymienione postacie, ponieważ nie pojawiają się w poprzednich częściach The Sims, to jednak można nazwać ich twarzą czwartej odsłony tego tytułu głównie ze względu na ich świeże twarze w całym czwórkowym uniwersum oraz memiczność.

Małżeństwo jest wśród Simomaniaków bardzo lubiane już od samego początku gry. Gracze do tej pory uwielbiają poddawać ich metamorfozom, remontować ich dom, a także naprawiać lub pogarszać ich relację, pisząc ich dalszą historię.

Mimo to nowi gracze nie do końca znają Pancake’ów i wcale nie muszą. Zabawnie jest jednak patrzeć na wszystkie posty i wpisy świeżaków, którzy dopiero zaczynają przygodę z tą rodziną, która już dawno stała się mocnym memem wśród społeczności.

Jak się jednak okazuje, nawet nowi gracze podłapują temat i śmieją się z Pancake’ów – i takim oto sposobem Bob stał się nowym Drakiem, popularnym kanadyjskim raperem.

Takich postów nowych graczy przybywa czy to na Twittera, czy Reddita, Instagrama coraz więcej i wygląda na to, że jeszcze przez długi czas będziemy mieli okazję poczytać tego typu „złote myśli” i spostrzeżenia, których starsi stażem gracze nigdy nie wychwycili.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4