w

Deweloperzy Sims 4 dodali do Galerii nowe rodziny. Możecie je kojarzyć ze zwiastuna Wilkołaków

Wszystkie nowe postacie, które pojawiły się w zwiastunie do Wilkołaków, właśnie znalazły się w Galerii The Sims 4. Które dokładnie?


Zazwyczaj NPC, które pokazywane są zazwyczaj podczas trailerów do nowych dodatków czy pakietów rozgrywki, trafiają później do gry wraz z nowym światem. Tak przynajmniej było w większości przypadkach rozszerzeń jak np. Wiejska Sielanka czy Ślubne Historie.

Teraz jest ciut inaczej, ponieważ nawet jeśli programiści chcieliby zawrzeć w najświeższym świecie nowe postacie ze zwiastunów, to nie byłoby nawet na to miejsca. Przypomnijmy, że Moonwood Mill posiada jedynie 5 parcel, z czego 3 z nich to community lot takie jak bar czy biblioteka. W mieście znalazło się miejsce tylko na jedną zamieszkałą tam rodzinę, a gracze dostali tylko jedno miejsce, w którym mogą zamieszkać i coś wybudować.

Gdzie w takim razie podziała się reszta postaci?

Deweloperzy stwierdzili, że udostępnią NPC, które pojawiły się w zwiastunach do nowego pakietu, ponieważ doszli do wniosku, że wielu graczy zdążyło ich polubić i chcieliby nimi zagrać. Od teraz można je znaleźć w Galerii, przynajmniej tak tłumaczą twórcy The Sims na swoim oficjalnym koncie.

Znalezienie ich w galerii na głównym koncie Maxis nie powinno sprawiać nikomu problemu, ale na szczęście deweloperzy ułatwili nam szukanie i udostępnili linki do rodzin w następnych tweetach.

Tak oto gracze Sims 4 mogą dodać do swojej gry:

  • Lux Demarco – KLIK

 

  • Wolfie i Clawde – KLIK

  • Aubrey Bloom – KLIK

  • Wolfgang (Kenzi Moon, Emmett Savage, Alyssa Balderas, Chris Armstrong) – KLIK