w

Fanka The Sims 4 budowała razem ze swoim dzieckiem. Jak wygląda dom stworzony przez 3-latka?

Kto powiedział, że budowania w Simsach nie można uczyć się już od najmłodszych lat?


Pomimo tego, że The Sims 4 należy do gier, które mają nałożone ograniczenia wiekowe ze względu na przedstawiane w niej sceny, takie jak przemoc i seksualność, to wiele młodych osób jest zaznajomiona z Simowym światem już o wiele wcześniej, niż te okładkowe 12 lat.

Często dzieje się tak za sprawą rodziców, którzy są oddanymi fanami serii od wielu lat lub też rodzeństwa czy kolegów ze szkoły. W końcu The Sims 4 jest niesamowicie popularną grą na całym świecie i ciężko znaleźć osoby, które choć raz o niej nie słyszały.

Wiele jest też takich graczy Simsów w społeczności, którzy uwielbiają uczyć grania swoich rodziców, dziadków czy bliskich, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z żadnymi grami tego typu. Zazwyczaj wtedy takie osoby próbują stworzyć własnego Sima bądź też zbudować dom – często nieumiejętnie.

Ostatnio w Internecie znalazł się post, w którym Simomaniaczka pochwaliła się tego typu budowlą zaprojektowaną przez swoją 3-letnią córeczkę. Jak jej poszło?

3-letnie dziecko i budowanie w The Sims 4?

W sieci istnieje masa filmików czy to na TikToku, czy Youtubie i innych tego typu platformach, na których ludzie uczą się grania w Simsy zaraz obok osoby w tym doświadczonej. Zazwyczaj są to filmiki robione specjalnie dla żartu, by inni mogli się pośmiać lub też powspominać czasy, w których to oni pierwszy raz zasięgnęli tego tytułu.

Ostatnio na Reddicie powstał też ciekawy wpis jednej mamy, która jest fanką The Sims 4. Wstawiła ona kilka zdjęć ze swojej gry, na których widać dość dziwny dom – cały kolorowy, nic do siebie nie pasuje, wygląda,  jakby ktoś budował bez włączonych kolorów na monitorze. Okazuje się, że to 3-letnia córeczka Simomaniaczki pomagała w dekorowaniu tego budynku.

Jest naprawdę kolorowo. Mimo że dla większości dom wydaje się być naprawdę przesadzony i szalony, to wiele osób doceniło fakt, że dziewczynka nie boi się kolorów i robi to, co jej się najbardziej podoba. Niektórzy zauważyli też, że „dorosłe” projekty są bardzo nudne i zamykają się tylko na neutralne kolory.

Jest to bardzo trafne spostrzeżenie, dlatego dobrze mieć czasami takiego bombelka, który pomoże nam w dekoracji naszych mieszkań – i to nie tylko tych Simowych.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4