w

Gracze The Sims 4 już śmieją się z nowego pakietu. “Wyobraźcie sobie, że tak będą wyglądać wilkołaki”

Simomaniacy dobrze wiedzą, że czasami nie ma sensu nastawiać się na coś dobrego, dlatego żartują na temat nowego nadchodzącego pakietu.


Można powiedzieć, że Simomaniacy są już nauczeni, że w przypadku The Sims 4 czasami nie ma mowy o pozytywnym zaskoczeniu. Dokładnie tak było w przypadku ostatniego wydanego pakietu rozgrywki, którym były Ślubne Historie.

Gracze od samego początku nastawiani byli na coś ekstra, wiele osób nie mogło się doczekać wydania ślubnego pakietu, a przyszło co do czego, to nowe rozszerzenie przyniosło same błędy i problemy do rozgrywki. Koniec końców Ślubne Historie już w dniu premiery stały się kompletną klapą, dzięki czemu wielu graczy przypomniało sobie, dlaczego czasami nie warto ufać twórcom The Sims.

To między innymi z tego właśnie powodu Simomaniacy już teraz żartują sobie z najnowszych trailerów i możliwie nadchodzącego pakietu z wilkołakami. Po internecie krąży już pełno memów, które pokazują, jak mogą one zostać przedstawione w najnowszej odsłonie gry, a to chyba najśmieszniejszy tego przykład.

Gracze TS4 już śmieją się, jak będą wyglądać nowe wilkołaki

Od czasu publikacji traileru najnowszej, letniej Roadmapy do The Sims 4, która najprawdopodobniej zapowiada pakiet rozgrywki o wilkołakach, w mediach społecznościowych powstało wiele teorii oraz spekulacji odnośnie najnowszego rozszerzenie. W środowisku Simomaniaków nie mogło oczywiście zabraknąć żartów z pracy twórcy The Sims 4 i tego, czego można się po nich spodziewać.

W rezultacie na Reddicie powstał niewinny mem, który bardzo szybko stanął w topce wpisów na tej witrynie. W momencie pisania artykuły żart ma już ponad 6,5 tysięcy plusów, a liczba wciąż rośnie. Co dokładnie rozśmieszyło graczy?

Wyobraźcie sobie, że tak bardzo eksytujemy się nadchodzącym pakietem z wilkołakami, a tak naprawdę tak będą wyglądać Simowie, kiedy w końcu go dostaniemy…

Trzeba przyznać, że żart naprawdę się udał i potwierdza to aż 6,5 tysiąca osób. W komentarzach również nie zabrakło dodatkowych śmiechów graczy, którzy tylko pokazują, że nie brak im poczucia humoru. Widać, że wielu Simomaniaków jest już przyzwyczajonych do tego, że niektóre rozszerzenia do The Sims 4 były totalną klapą i tak też może być w tym przypadku.