w

Gracze The Sims 4 parodiują wykupienie Twittera. Social Bunny za 8 Simoleonów

Gracze The Sims 4 uwielbiają odtwarzać i parodiować w grze sytuacje wzięte prosto z życia realnego.


To już raczej normalka, ale Simomaniacy są niezwykle kreatywnym fandomem. Poza umiejętnościami tworzenia wszelkiego rodzaju modyfikacji do gry, ulepszania rozgrywki, wykonywania cosplayów, makijaży, prac artystycznych czy w ogóle przemycania The Sims do świata codziennego, ci bardzo wyróżniają się swoją oryginalnością w wymyślaniu historii.

Często jest też tak, że The Sims 4 pomaga graczom wyrazić siebie w o wiele lepszy sposób, niż normalnie, zresztą w Simsach możemy robić praktycznie wszystko to, na co nigdy nie pozwolilibyśmy sobie w prawdziwym życiu.

W ostatnich dniach bardzo głośno jest na temat Elona Muska, który w końcu wykupił jedną z przodujących platform społecznościowych, którą jest Twitter. Przedsiębiorca już przedstawia światu swoje plany na „ulepszenie” strony, a użytkownicy bardzo głośno wyrażają swoje negatywne zdanie na ten temat. Do nich dołączyli również Simomaniacy.

Jak wyglądałaby cała ta sytuacja w Simsach?

Gracze The Sims znaleźli swój własny sposób na bojkot rewolucji, które mają zostać wprowadzone już wkrótce na Twittera. Zamiast opisywać swoje negatywne emocje, postanowili przekształcić je w obrazy. Obrazy prosto z The Sims 4.

Takim oto sposobem SimMattically, bardzo znany gracz i leaker w społeczności TS4, stworzył swój własny „program telewizyjny”, w którym prezenterka informuje o przejęciu Social Bunny (platformy społecznościowej w grze) przez Geoffreya Landgraaba.

SimMattically

Jak wiadomo, rodzina Landgraabów jest niezwykle zamożna, a ich korporacja – Landgraab Industries – jest największą i najbardziej wpływową firmą w całym simowym świecie.

Co śmieszniejsze, parodia autora nie skończyła się na tej jednej grafice. Żarty o płatnej wersji Twittera również zostały przemycone i według „wiadomości” Judith Ward z dodatku Zostań Gwiazdą będzie pierwszą osobą, która wykupi wersję premium Social Bunny i otrzyma specjalną weryfikację konta.

Inni Simomaniacy oczywiście pociągnęli temat dalej. W komentarzach gracze śmiali się, że teraz Bella Ćwir zostanie całkowicie zbanowana na Social Bunny i nie będzie mogła więcej cisnąć żony Geoffreya – Nancy.

Jak widać, ludzie walczą na swój własny sposób. Jedni tworzą masowo podróbki kont Elona Muska, drudzy próbują przemówić biznesmenowi do rozsądku, a inni zwyczajnie postanowili sobie pożartować i pomemować z całej tej sytuacji z Twitterem.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4