w

Gracze TS4 mogą zabrać Bellę Ćwir i Nancy Landgraab do liceum. Twórcy udostępnili młodsze wersje NPC

Ostatnio popularne zrobiły się nastoletnie wersje znanych NPC ze świata The Sims 4.


Ostatni miesiąc w społeczności The Sims mijał pod znakiem nastolatków. To właśnie z myślą o nich powstał najnowszy dodatek do Czwórki i wszystko skupiało się na szkolnych, młodzieńczych latach.

Deweloperzy robili wszystko, by jak najlepiej zareklamować swoje nowe dzieło. Powstało kilka bardzo ciekawych wywiadów, postów i współprac, ale jedna rzecz zainteresowała społeczność najbardziej. Chodzi o kultowe postacie z gry, które każdy gracz Czwórki doskonale zna.

Któregoś dnia twórcy udostępnili ciekawy wpis, który pokazywał kronikę liceum w Copperdale. Tam znajdowały się zdjęcia uczniów, a byli nimi m.in. Nancy Landgraab, Mortimer Ćwir czy Eliza Hastings (Pancakes). Post wywołał furorę wśród fanów serii, którzy byli zachwyceni ich wyglądem i tym, że deweloperzy pokazali ich alternatywny wygląd z młodzieńczych lat.

Od teraz można nimi oficjalnie zagrać

Wiele osób zastanawiało się, czy alternatywny wygląd kultowych postaci z The Sims 4 został jedynie stworzony na potrzeby grafiki i reklamy w mediach społecznościowych, czy może będą oficjalnie dostępni w grze.

Niestety oprócz zapowiadanych głównych bohaterów nowego dodatku nastoletnie wersje NPC z Wierzbowej Zatoczki i Oazy Zdrój nie pojawiły się podczas premiery The Sims 4 Licealnych Lat.

Twórcy gry jednak postanowili pójść graczom na rękę i udostępnić całą rodzinę w Galerii kilka dni po premierze nastoletniego dodatku. Znajdziemy tam wszystkie postacie przedstawione w powyższej Kronice szkolnej, czyli:

  • Bob Pancakes,
  • Eliza Hastings,
  • Mortimer Ćwir,
  • Bella Bachelor,
  • Geoffrey Osteer,
  • Nancy Landgraab.

Rodzinę, nazwaną oficjalnie jako “Copperdale Class of ’00”, pobrać można pod tym linkiem – KLIK.

Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że Simowie stworzeni są za pomocą gry podstawowej oraz najnowszego dodatku – Licealne lata. Oznacza to, że jeśli nie posiadacie tego rozszerzenia, pobrana rodzina nie będzie zawierać obiektów z tego dodatku, czyli fryzur, ubrań, cech i aspiracji.