w

Halloweenowa wyprzedaż na Origin. The Sims 4 i dodatki nawet do -75%

Origin właśnie ruszył z Halloweenową wyprzedażą. Do kiedy można dostać Simsy na promocji?


Origin bardzo często organizuje wyprzedaże, mające na celu zachęcić swoją społeczność do zakupu nowych gier w promocyjnych cenach. Bywa tak, że tytuły do ulubionych produkcji możemy zakupić nawet o 50% taniej aż 3 razy w roku, co jest dość wysokim wynikiem.

Tym razem platforma zdecydowała się na Halloweenową wyprzedaż, w której zakupimy nasze ukochane Simsy nawet do -75% taniej. Jakie dodatki wliczają się do promocji i ile możemy zaoszczędzić?

The Sims 4 na Halloweenowej wyprzedaży

Wczoraj, tj. 27 października, ruszyła Halloweenowa wyprzedaż Origin, podczas której zaopatrzyć się możemy w wiele ciekawych gier w promocyjnej cenie. Jest to świetna okazja dla osób, które już od jakiegoś czasu zapatrywały się w jakąś produkcję, jednak nie były do niej przekonane lub bały się, że wyrzucą pieniądze w błoto.

Nas jednak najbardziej interesuje The Sims 4 i wszystkie inne DLC, które możemy dostać w promocyjnej cenie. Jak wiadomo, tytuł od EA podzielony został na kilka kategorii cenowych i tak też właśnie jest podczas tej wyprzedaży. Aktualne ceny prezentują się następująco:

  • The Sims 4 Podstawa – 75% taniej
  • The Sims 4 Dodatki – 50% taniej (Wiejska Sielanka 25% taniej)
  • The Sims 4 Pakiety Rozgrywki – 25% taniej
  • The Sims 4 Akcesoria – 20% taniej
  • The Sims 4 gotowe zestawy Origin – 20% taniej

Ceny są różne. Zdecydowana większość dodatków kosztuje aktualnie 84,50 złotych, kiedy tylko Wiejska Sielanka, jako że jest najnowszym dodatkiem wydanym jeszcze tego roku, wynosi 126,75 złotych. Pakiety rozgrywki kupicie za 67,42 złote, natomiast Akcesoria już za 39,92 złote.

Warto wziąć pod uwagę, że nie wszystkie DLC są przecenione, dlatego należy zwrócić uwagę przy zakupie dodatku, na który aktualnie mamy chrapkę. Taka promocja jest jednak bardzo dobrym sposobem dla osób, które już od dawna czają się na zakup Simsów, a nie były do tej pory przekonane. Sama podstawa kosztuje teraz tylko 34,97 złotych.

Z ważnych informacji należy wspomnieć, że wyprzedaż została już aktywowana i jest dostępna tylko dla graczy PC / Mac, którzy grają za pośrednictwem platformy Origin. Z oferty zaś skorzystać można do 2 listopada 2021 roku do 19:00 polskiego czasu.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Sims4