w

„Ja w dzień vs ja o 3 w nocy”. Gracze The Sims 4 śmieją się z kilku godzin oglądania ekranu startowego

Oficjalne profile The Sims 4 czasami wstawiają dość zabawne posty – często nieświadomie.


Oficjalne profile The Sims 4 w mediach społecznościowych typu Facebook czy Twitter mają to do siebie, że bardzo często wstawiają kompletnie bezsensowne wpisy, które zdaniem Simomaniaków są „zapychaczami”. Według wielu osób pracownicy wstawiają memiczne posty w celu odwrócenia uwagi od bieżących problemów gry.

Nie wiadomo do końca jak to jest, ale gracze The Sims już raczej zdążyli się do tego przyzwyczaić. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż bardzo lubią narzekać na grę w komentarzach pod danymi postami lub prosić deweloperów o naprawę któregoś błędu bądź dodanie jakiejś funkcji do gry. To już jest pewnego rodzaju normą pod wpisami oficjalnych profili The Sims.

Twórcy nieświadomie stworzyli kolejnego mema

Ostatni post na oficjalnym Twitterze The Sims to kolejny tego typu „zapychacz”, który miał być memem, ale coś poszło nie tak i finalnie wyszło coś zupełnie innego. Co prawda mem wciąż pozostał memem, ale Simomaniacy w komentarzach całkowicie zmienili jego sens.

Na oficjalnym profilu The Sims możemy zobaczyć taki oto post:

Pierwotnie chodziło o to, że Simomaniacy uwielbiają poświęcać na grę całe swoje dnie, od początku dnia, po całe noce. No i wszystko w sumie się zgadza, bo wielu graczy właśnie w taki sposób podchodzi do gry. Mówi się też, że fani tytułu wracają na tydzień do gry, by maniaczyć w nią całe doby i później znów zapomnieć o niej na kolejne 3 miesiące – i tak w kółko.

Mem jak mem, raczej każdy go rozumie, wiele osób może się z nim utożsamić i w większości przypadków jest prawdziwy. Jednak Simomaniacy w komentarzach trochę przeinaczyli jego sens.

Koniec końców wyszło na to, że dziewczyna z mema po prostu spędziła cały dzień i pół nocy na patrzeniu w ekran startowy i chyba najwidoczniej się nie doczekała załadowania gry. Simomaniacy śmieją się, że jest to bardzo prawdziwe, bo ekrany ładowania w The Sims 4 ładują się czasem naprawdę długo.

Cóż, to wszystko zależy oczywiście od tego, jaki kto posiada komputer, ile dodatków ma zainstalowanych oraz jak dużo pobranych dodatkowych modów – to wszystko obciąża grę, a co za tym idzie, gra może działać wolniej.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4