w

Jak wyglądałby ten sam pokój w The Sims 4 w latach 60 i 90? Jedna sypialnia – 7 dekad

Gracze The Sims 4 uwielbiają chwalić się swoimi budowlami i swoim wyczuciem stylu.


Gracze The Sims 4 dzielą się głównie na 2 typy – tych, którzy głównie budują i dekorują oraz tych, którzy wolą projektować Simy i tworzyć historię. Simomaniacy bardzo lubią dzielić się swoimi pomysłami w sieci, więc spotkać ich można praktycznie na każdym kroku, czy to na Reddicie, Twitterze, a ostatnio nawet na Instagramie.

Wielu graczy uwielbia pokazywać innym, co udało im się stworzyć w ostatnim czasie i niekoniecznie muszą to być pełne budowle. Ostatnio popularne robi się dekorowanie jednego pomieszczenia, ale w zupełnie różnych stylach lub w innych czasach.

Jeden pokój a 70 lat – jak mógłby wyglądać?

Przy takich postach można się nieźle zainspirować lub nawet zobaczyć ciekawe pomysły na budowanie innych graczy, które nigdy wcześniej mogłyby nam nie przyjść do głowy. Autorem jest daniellebuilds, która zaprojektowała sypialnię dla każdej dekady, począwszy od lat 60. aż do dzisiejszych czasów. Jak wyglądałby ten sam pokój w ciągu ostatnich 70 lat?

Trzeba przyznać, że to bardzo kreatywny projekt, który wymaga dobrego reaserchu i wiedzy na temat stylów poprzednich lat. Jednak daniellebuilds podołała zadaniu i stworzyła kilka fajnych przestrzeni, z których można się wiele nauczyć i zainspirować.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4