w

Już dzisiaj rozpoczynają się pierwsze testy do The Sims 5. Testerzy gry dostali specjalnego maila

The Sims 5 jako następna generacja tytułu jest już oficjalnie potwierdzona, a teraz rozpoczynają się pierwsze testy.


18 października 2022 roku, wraz ze zmianą The Sims 4 na zupełnie darmowy model oraz organizacją specjalnego wydarzenia Behind The Sims Summit, świat gamingowy dowiedział się, że deweloperzy pracują nad kolejną, piątą już wersją gry The Sims. To sprawiło, że internet niemalże eksplodował od ekscytacji graczy z całego świata.

Na specjalnie zorganizowanym livestreamie pokazano pierwsze koncepty, grafiki i pomysły na grę nowej generacji i trzeba przyznać, że The Sims 5 zapowiada się niezwykle obiecująco. Deweloperzy obiecali, że już nowego roku postarają się pokazać więcej, ale dziś już wiadomo, że właśnie rozpoczynają się pierwsze playtesty gry.

Pierwsze grupy testerów dostają już dostęp do nowej generacji The Sims

O wszystkim postanowiło poinformować Sims Community, sklejając wszystkie informacje w całość. Dzięki temu wiemy, że już 25 października, czyli w ten wtorek, pierwsze grupy testerów dostaną dostęp do The Sims 5 zwanego jako Project Rene, o czym poinformował Insider Gaming.

Testy gry The Sims 5 rozpoczną się 25 października, zostało to potwierdzone przez źrodła. Kilka osób wysłało e-maile i zdjęcia, które pokazują, że Sims 5, obecnie znane jako Project Rene, rozpocznie testy gry w przyszłym tygodniu, począwszy od 25 października.

Co więcej, Insider Gaming podał również oficjalnego maila, który otrzymali testerzy i zawiera kilka ciekawych informacji:

  • Narzędzie do modyfikacji obiektów jest nazwane „Warsztatem”.
  • Istnieją w The Sims 5 apartamenty.
  • Testerzy mogą już pobierać i udostępniać swoje kreacje.

Co ciekawe, EA wciąż rekrutuje nowych testerów i może nim zostać praktycznie każdy. Na tej stronie – KLIK – można zgłosić swoją kandydaturę, a także zaprosić do projektu swoich znajomych. Z pewnością wielu fanów najpopularniejszej symulacji życia na świecie skusi się na spróbowanie swoich sił przy pomocy nad Project Rene.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4