w

Już za kilka dni pojawią się poprawki do ostatniej aktualizacji TS4. Twórcy poskromili kontrowersyjne błędy

Twórcy gry potwierdzają, że już niedługo pojawi się specjalna łatka do The Sims 4.


Ostatnio zrobiło się dość burzliwie wśród społeczności The Sims 4. Nie dość, że najnowszy dodatek jest niedopracowany i przysparza wielu problemów, to jeszcze ostatnia aktualizacja podstawowej wersji gry wprowadziła niespodziewane i dość… ciekawe błędy.

Mowa między innymi o automatycznym starzeniu się Simów w losowych momentach czy też pragnieniach dotyczących romansowania z własnymi członkami rodziny. Twórcy szybko zareagowali i już w tym tygodniu nadchodzi specjalny update, który ma załatać niedoskonałości.

Programiści Sims 4 wiedzą o wszystkich błędach

Ostatnio w social mediach pojawił się oficjalny wpis twórców, który ostrzegał przed odpalaniem gry po najnowszej aktualizacji. Mowa była wtedy o automatycznym starzeniu czy nawet umieraniu. Wówczas pomóc miało ustawienie długości życia na średni.

Chwilę później okazało się, że najświeższy update ma w sobie o wiele więcej błędów, przez co programiści musieli naprawdę szybko reagować. Simowie oprócz losowego starzenia się, mieli pragnienia o miłości ze swoim własnym dzieckiem lub babcią, stawali się sławni bez żadnego powodu oraz resetowali się za każdym razem, gdy mieli coś zjeść. Oczywiście było tego więcej.

Dokładnie kilka krótkich dni po wypuszczeniu aktualizacji i poinformowaniu o groźnych błędach, twórcy wrócili z kolejną informacją, która wprost potwierdziła, że programiści zdążyli już uporać się z powstałymi błędami i za kilka dni wypuszczą specjalną łatkę, która powinna wszystko naprawić.

Zakończyliśmy już nasze dochodzenie w sprawie różnych przypadków wynikających z wtorkowej aktualizacji, w tym automatycznego starzenia się, niezamierzonych pragnień oraz pojawianiu się popularności u niesławnych Simów. Do końca tygodnia wprowadzimy łatkę, która rozwiąże te i inne problemy. Dziękujemy za cierpliwość.

Na całe szczęście tym razem twórcy dość szybko zajęli się sprawą i już w przeciągu kilku dni gra powinna działać, jak należy.