w

Nowa Roadmapa do The Sims 4 zdradza, czego się spodziewać. Nowy dodatek, niemowlaki i więcej

Twórcy zaczęli właśnie wstawiać pierwsze zapowiedzi najnowszej, zimowej Roadmapy do The SIms 4 na ten rok.


Od początku 2023 roku minął już tydzień, wszystkie założenia na poprzednią, jesienną Roadmapę zostały wypełnione, tak więc przyszedł czas na kolejną. Simomaniacy od jakiegoś czasu podejrzewali, że twórcy mają zamiar na dniach coś wrzucić i tak się właśnie stało.

Jest to pierwsza w tym roku Roadmapa, tym razem typowo zimowa, natomiast to, co się zapowiada w jej okresie, niekoniecznie przypomina mroźne klimaty. Mimo wszystko będzie naprawdę ciekawie.

Nowa zimowa Roadmapa do TS4

Najnowsza Roadmapa to zbiór nowości, które mają zostać wprowadzone do końca marca tego roku. Na Facebooku, Twitterze i innych mediach społecznościowych The Sims pojawił się właśnie pierwszy podgląd na to, czego mogą spodziewać się gracze w najbliższych 3 miesiącach.

 

I z tego, co możemy wyczytać z Roadmapy, okazuje się, że gracze otrzymają:

  • 1 dużą, aktualizację, która zapowiada odnowienie najmłodszej grupy wiekowej w grze, czyli niemowlaków.

  • 2 nowe Kolekcje – patrząć po ikonkach, być może będą to jakieś rozszerzenia z dekoracjami łazienkowymi i bielizną. Standardowo powinny pojawić się dwa typy Kolekcji, jedna budowlana, druga dla Trybu Tworzenia Sima.

  • 1 pełny dodatek. Po samej ikonce trudno stwierdzić, na czym będzie polegał, natomiast spekuluje się, że twórcy pracują nad czymś w rodzaju pokoleń do The Sims 4.

Co więcej, na samym dole mapy możemy zauważyć najprawdopodobniej nazwę nowego świata, który dojdzie do gry wraz z najnowszym dodatkiem – „San Sequoia”.

Dodatkowo cała Roadmapa podpisana jest tajemniczym hasłem: „To wszystko jest powiązane” („It’s all related”). Estetyka grafiki najnowszej Roadmapy i hasło są dla Simomaniaków potwierdzeniem, że ich teorie mogą być dobre. Niestety nic więcej na ten temat nie wiadomo.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4