w

Przecieki sugerują kiedy wyjdzie pełny, nowy dodatek do The Sims 4 – Moje ślubne historie

Jeden z leakerów, który do tej pory bardzo rzadko się mylił, poinformował o dacie i nazwie nowego pełnego dodatku do TS4.


Bardzo często zdarza się, że znani leakerzy lub gracze ujawniają przecieki dotyczące The Sims 4 i jego nowości. Do tej pory jednak dość rzadko zdarzało się, że ktoś zleakował pełny dodatek, zazwyczaj takie sytuacje dotyczyły mniejszych akcesoriów, pakietów rozgrywki czy też kolekcji, tak jak to miało miejsce ostatnio.

Przypomnijmy, że jeszcze w styczniu jeden z włoskich leakerów – ALumia Italia – przedstawił przedwcześnie graczom Karnawałową modę, która jest najnowszą kolekcją do TS4, mającą swoją premierę dokładnie wczoraj.

Wyciek nowego dodatku do The Sims 4

Teraz okazuje się, że ten sam leaker najprawdopodobniej ujawnił nazwę najnowszego pełnego dodatku do gry wraz z datą jego premiery. Włoskie źródło po raz kolejny poinformowało o tym na swoim Twitterze.

Tak jak można zauważyć we wpisie ALumia Italia, profil przewiduje, że najnowszy pełny dodatek do The Sims 4 ma nosić nazwę – w wolnym tłumaczeniu – Moje Ślubne Historie, a swoją premierę ma odbyć 17 lutego, czyli już za dwa tygodnie.

W przeciwieństwie do swoich poprzednich wycieków leaker tym razem nie udostępnił żadnych screenshotów ani grafik koncepcyjnych nowego dodatku. Pod komentarzem jednego z graczy, który poprosił o załączenie jakiegoś dowodu, ALumia Italia odpowiedział w taki sposób:

Wygląda na to, że leaker nie chcę ujawniać jeszcze żadnych grafik dodatku, jednak warto mieć na uwadze, że może się to wydarzyć w przeciągu kilku kolejnych dni.

Warto wspomnieć, że wszystkie powyższe informacje są jedynie spekulacjami i nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Patrząc jednak na to, że najnowsza Roadmapa zespołu The Sims jawnie podkreśla, że nowy dodatek do gry ma być związany ze ślubami i weselami, leaker po raz kolejny może mieć rację, natomiast tego prawdopodobnie dowiemy się na przestrzeni kolejnych dni.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Sims4