w

Różnica pomiędzy niemowlętami w The Sims 2 a 4 jest tak wielka, jak wszyscy myślą?

Gracze The Sims uwielbiają tworzyć różnego rodzaju porównania najnowszej części gry do tych starszych. To taki mały powrót do przeszłości.


Wiadomo, że starsze części The Sims uważane są za najbardziej klimatyczne i dopracowane. The Sims 2 uznawane jest za królową Simsów głównie ze względu na swoją głęboko rozwiniętą fabułę, wiele tajemnic i doszlifowane szczegóły.

Wśród społeczności wciąż powstają różne grafiki czy filmiki, które mają na celu porównać starsze części The Sims do tej najnowszej i „udowodnić”, że jest ona o wiele gorsza, a Maxis już się nie stara. Zdaniem Simomaniaków Czwórka to już typowy skok na kasę, tylko czy na pewno tak jest?

„Kiedyś to było”

Ten tekst to idealne podsumowanie graczy The Sims, którzy uważają, że The Sims 4 nie dorasta do pięt takiej Dwójeczce czy Trójeczce. I może jest w tym sporo prawdy, jednak należy wiedzieć, że najnowsza część gry wciąż jest aktualizowana i udoskonalana.

Od jakiegoś czasu wśród Simomaniaków bardzo popularne stały się edity, które porównują The Sims 2 do The Sims 4 w konkretnych dziedzinach. Ostatnim takim viralowym filmikiem był ten zestawiający ze sobą dostawców pizzę i jej dostawców. Można to obejrzeć w tym artykule – KLIK.

A jak to wszystko wygląda, jeśli chodzi o niemowlaki? Wiadomo, że noworodki w Czwórce są znienawidzoną grupową wiekową ze względu na to, że gra utożsamia je z przedmiotami. Nie mogą nic robić poza spaniem, znajdują się ciągle w tym samym miejscu, a Simowie mogą je tylko karmić i przewijać na zmianę – no, nic ciekawego.

To dlatego jeden z graczy postanowił porównać te dwie gry do siebie i pokazać, jakie są różnice, a także podobieństwa. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie określić nam, czy niezadowolenie społeczności z Czwórki rzeczywiście jest tak bardzo uzasadnione.

Żródło: https://www.tiktok.com/@pinokokoshka/video/7154812456731233541?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Już na pierwszy rzut oka widać, że tych interakcji z niemowlętami jest o wiele więcej w The Sims 2, czyli tak, jak można się było tego spodziewać. Jako gracz mamy o wiele więcej interakcji z dzieckiem do wyboru, Simowie wykonują więcej animacji, a ponadto można nawet zakupić dodatkowe obiekty specjalnie dla tej grupy wiekowej.

Jak dobrze, że twórcy zapowiedzieli ogromne zmiany dla niemowląt w The Sims 4. Te mają pojawić się już na początku 2023 roku. Simomaniacy już nie mogą się doczekać – w końcu to jedna z tych aktualizacji, o którą gracze prosili już od dawna. A zapowiedź wygląda naprawdę obiecująco.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4