w

Smutna historia gracza The Sims 4. Jego ojciec nie mógł przyjść na ślub, więc zaprosił go w grze

Gracze The Sims potrafią czasem tworzyć piękne historie. Ta należy jednak do tych prawdziwych i smutnych.


W The Sims 4 gracze mają przeróżne możliwości, które bardzo chętnie i często wykorzystują. Simomaniacy w grze mogą nie tylko kreować swoje idealne historie czy projektować własne sny i marzenia, ale również tworzyć swoje własne prawdziwe życie takim, jakie jest na co dzień.

Wcześniej już kilka razy opowiadaliśmy historie Simomaniaków, którzy stworzyli swoje idealne “ja” bądź też nie mogli pogodzić się ze śmiercią swoich bliskich, więc przenieśli ich osoby do The Sims 4. Ten gracz podzielił się ostatnio równie przykrą historią, ale jednocześnie bardzo piękną.

Kiedy twojego bliskiego już z Tobą nie ma, ale na szczęście grasz w Simsy

Na Reddicie lub Twitterze, które jest skupiskiem społeczności The Sims 4, co chwilę można znaleźć historie zatrważające krew w żyłach lub typowe wyciskacze łez. Gracze Czwórki jednak mają to do siebie, że są ogromnymi fanami prawdziwych historii, które rzeczywiście miały miejsce.

Jeden z użytkowników Reddita o nicku coffeebuzzbuzzz podzielił się z innymi faktem, że jego ojciec odszedł w grudniu zeszłego roku. Co gorsza, chwilę później szykowało się ogromne wydarzenie jego dziecka, bowiem ten miał mieć swój własny ślub w prawdziwym życiu. Niestety życie płata różne figle, więc wesele odbyło się bez ojca.

Co jednak zrobił gracz? Stworzył w The Sims 4 całą swoją rodzinę, by następnie zorganizować tam ślub. Dzięki temu gracz mógł zaprosić na wesele swojego własnego ojca, by ten mógł świętować razem ze wszystkimi, a autor wpisu choć trochę mógł poczuć, że jego rodzic rzeczywiście był obecny w tym wielkim dniu.

Mój tato zmarł w prawdziwym życiu w grudniu, ale wciąż dał radę pojawić się na moim ślubie.

Trzeba przyznać, że post bardzo ciepło przyjął się wśród społeczności. W ciągu kilku dni wpis zyskał aż 7,5 tysiąca plusów, a w komentarzach znalazło się pełno słów otuchy, jak i pochwały dla kreatywności gracza. W końcu dzięki The Sims 4 i Ślubnym Historiom autor wpisu mógł się poczuć, jakby ponownie przeżywał swój wielki dzień, tym razem jednak u boku ważnej osoby.