w

Tak specyficznego wyglądu Simów jeszcze nigdy nie widzieliście. The Sims 4, ale to Pixar

Gracze mają przeróżne style, w których tworzą swoich Simów, jednak ten zdecydowanie należy do tych najbardziej oryginalnych.


Simomaniacy uwielbiają bawić się modami i Custom Contentem. Oczywiście jedni preferują tzw. maxis match, czyli obiekty zmodyfikowane projektowane na wzór grafiki z gry, aby nie odróżniały się mocno od jej stylu i wyglądały jak stworzone przez twórców The Sims 4. Inni zaś szaleją na punkcie „alpha CC”. Te są zaś znane z tego, że bardzo się od siebie różnią graficznie, ale za to jest w czym wybierać, bo wybór jest ogromny.

Gracze miewają naprawdę różne style Simów, których tworzą, a to wszystko zależy od tego, jak bardzo uwielbiają odbiegać od tradycyjnej rozgrywki. Wróżki, elfy, postaci z anime, mityczne stwory – tutaj już tylko sama kreatywność Simomaniaków może ich ograniczyć.

Takiego stylu Simów jeszcze nigdy nie widzieliście

Simomaniacy bardzo często chwalą się w mediach swoimi nowo stworzonymi Simami. Zazwyczaj są to oczywiście same typowe piękności z idealnymi nosami, taliami osy i pięknym makijażem. Okazuje się jednak, że nie każdy preferuje taki styl tworzenia Simów. Coraz popularniejsze stają się tzw. ugly beauty, czyli tworzenie Simów, którzy nie są idealni i mają wiele wad w swoim wyglądzie, a jednak są o wiele bardziej intrygujący i ciekawi.

Właśnie w tego typu stylu tworzy gracz o nicku IsThatBlueSoup, który co jakiś czas pokazuje swoje nowe „projekty” na Reddicie. Ten wybił się szczególnie, bo… trzeba przyznać, że wygląda dość specyficznie.

Simowie na pierwszy rzut oka wyglądają naprawdę dziwnie i nie przypominają w ogóle postaci z The Sims 4. Wszystko to jednak magia CC. Gracze zaczęli komentować, że przypomina im to bohaterów z Pixara, a nawet konkretnie z filmu „Ratatuj”. Jak się okazało – nawet taki był zamysł autora, bo ten bardzo inspiruje się grafiką tego studia.

Ilu graczy, tyle pomysłów. Jak widać istnieje wielu Simomaniaków, którzy uwielbiają eksperymentować z wyglądem ich Simów i możliwościami, które daje im Tryb Tworzenia Sima w The Sims 4.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4