w

Takie porównania The Sims 2 i 4 stają się coraz popularniejsze. Dowód na to, która część gry jest królową

Gracze The Sims wciąż uwielbiają porównywać do siebie wszystkie części gry. Jak jednak mówi znane powiedzenie – królowa jest tylko jedna.


Zdaniem społeczności The Sims każda część kultowej serii gry ma w sobie lepsze i gorsze elementy. Wiadomo, że Czwórka słynie przede wszystkim z ułatwionego Trybu Budowania, który jest bardzo intuicyjny i ułatwia wiele aspektów, które do tej pory poprzednie części nie miały.

Zaś taka Dwójka i Trójka uwielbiane są głównie ze względu na obszernie rozbudowaną fabułę i historię popularnych Simów, które w dodatku się ze sobą łączą pomiędzy uniwersami. Ale czy na pewno chodzi tutaj tylko i wyłącznie o fabułę? Okazuje się, że The Sims 2 udowadnia swoją władzę nad resztą serii już po raz kolejny.

W czym jeszcze The Sims 2 jest o wiele lepsze od Czwórki?

Wśród społeczności The Sims coraz popularniejsze stają się przeróżne grafiki bądź też filmiki, które porównują ze sobą The Sims 2 oraz The Sims 4. Tak naprawdę batalia pomiędzy tymi dwoma seriami rozgrywa się już od dobrych kilku lat i wydawać by się mogło, że TS4 powinno bić TS2 na łopatki swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami, nowszą grafiką i świeższym podejściem do gry. A jednak wśród Simomaniaków to wciąż Dwójka króluje nad wszystkimi innymi.

I nie chodzi tutaj tylko o fabułę i historie, które się w niej toczą. Jest to oczywiście zdaniem graczy najlepszy aspekt tej części gry, natomiast okazuje się, że graficznie to właśnie Dwójka jest wciąż bardziej rozbudowana i pokazują to coraz popularniejsze filmiki.

Ostatnim, który zrobił w sieci furorę, jest ten, na którym autor postanowił porównać zamawianie pizzy w The Sims 2 i The Sims 4. Jak to wygląda?

źródło: pinokokoshka

Filmik lata po sieci już od jakiegoś czasu, ale za każdym razem rozpala entuzjazm graczy tak samo. Jednocześnie idealnie pokazuje, że The Sims 2 jak na swoje lata była ogromnie rozbudowaną grą, a mnogość animacji, które oferuje, dodaje ogromnego klimatu całej serii.

Mogłoby się co prawda wydawać, że to właśnie The Sims 4 jest bardzo rozwinięta wizualnie, a grafika i animacje są na najwyższym poziomie. Mimo że wcale nie jest najgorzej, to jak widać – można się mocno pomylić. Choć to oczywiście nie jest pierwszy raz, kiedy animacje z drugiej części The Sims podbijają serca Simomaniaków.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4