w

Ten gracz The Sims 4 stworzył całą dzielnicę na tylko jednej parceli. Jak wygląda cały projekt?

Gracze The Sims 4 uwielbiają eksperymentować w grze i budować wręcz niepojęte rzeczy.


Graczy The Sims 4 można podzielić na dwie grupy. Do pierwszej przynależą osoby, które jedyne, co robią w grze, to tworzą Simów, rodziny i ich historie. Nie mają nic związanego z budowaniem. Druga strona to ci, którzy są niespełnionymi architektami i swoje projekty przenoszą prosto do gry. Nie mają jednak żadnego pojęcia o działaniu rozgrywki, bo zajęci są ciągłym budowaniem.

Ci drudzy są znani głównie z tego, że potrafią stworzyć naprawdę niewyobrażalne rzeczy. I to nie tylko zwykłe domy, siłownię czy park w mieście. Ich kreatywność nie zna granic i co chwilę w sieci znaleźć można coraz to kolejne ciekawe budowle. Ten gracz postanowił pochwalić się całą dzielnicą, którą wybudował. Tylko że to nie jest taka zwykła dzielnica.

Co udało się stworzyć na największej parceli w grze?

Gracz o dość ciekawym nicku – bipitibopitibup – pochwalił się na Reddicie swoim nowym projektem. Postanowił wybudować całą dzielnicę na tylko jednej parceli. Wybrał oczywiście tą, która jest największa w grze i znajduje się w Brindleton Bay – posesja ma aż 64×64 kratki.

Jak prezentuje się jego praca?

Patrząc po samych screenach, raczej nikt by nigdy nie przypuścił, że całe takie sąsiedztwo zostało wybudowane na tylko jednej posesji. Trzeba przyznać, że projekt gracza wygląda naprawdę zniewalająco i widać, że poświęcił na to sporo czasu.

Można powiedzieć, że dzielnica wygląda nawet jak takie mniejsze miasteczko. Na szczęście twórca podzielił się też widokiem z lotu ptaka, który już idealnie pokazuje, że całość rzeczywiście została stworzona na największe możliwe parcelii w The Sims 4.

Gracz na parceli o wymiarach 64×64 zdołał zmieścić aż 6 całkiem normalnej wielkości domów, dwa małe parki, a nawet rzekę. Niestety na wiele pytań o udostępnienie parceli w galerii The Sims bipitibopitibup nie odpowiedział. Widocznie uważa ten projekt za swój prywatny lub nie chce się nim dzielić.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4