w

Ten widok wywołuje łzy szczęścia u każdego gracza The Sims 4. Gra bez błędów jest możliwa?

Ta osoba pokazała na swoim TikToku coś, z czym utożsamia się zapewne każdy gracz The Sims 4.


Wiadomo, że The Sims 4 nie należy do gier, które są czyste od błędów i bugów. Oczywiście jest ona bardzo dobrze zoptymalizowana, zwłaszcza jeśli pomyśli się o tym, jak wyglądało to z The Sims 3, jednak problemów wciąż nie brakuje, nawet po tych 8 latach.

Niektóre błędy istnieją w grze od tak dawna, że Simomaniacy błagają twórców już od kilku lat, by je naprawili. Cóż, są rzeczy ważne i ważniejsze, jak widać. Taki pakiet „Zjedzmy na mieście” ma już 6 lat, a jest chyba najbardziej pobugowanym rozszerzeniem do The Sims 4. Wiele osób na pewno by się wzruszyło, gdyby się okazało, że można pójść do restauracji bez czekania na kelnera 8 simowych godzin lub Simów, którzy uwielbiają robić wszystko inne, tylko nie jeść swoje zamówione danie.

Jakie rzeczy wywołałyby łzy szczęścia u gracza TS4?

Tzw. beka z twórców Simsów ciągnie się już kilka dobrych lat. Głównie dlatego, że deweloperzy znani są z tego, że uwielbiają robić wszystko inne, tylko nie naprawiać swojej gry. Już wcześniej wspominaliśmy, że „Zjedzmy na mieście” to pakiet rozgrywki, który jest chyba najgorzej działającym rozszerzeniem do Czwórki i od 6 lat od jego premiery nic się nie zmienia. Zamiast tego Maxis woli zaktualizować wygląd Ćwirów lub wprowadzić zupełnie inne, mniej potrzebne graczom opcje.

Owszem, fajnie dostawać nowości do gry na bieżąco, ale z drugiej strony lepiej naprawić to, co już istnieje, zanim weźmie się za tworzenie kolejnych rzeczy. Dla Simomaniaków jest to już pewnego rodzaju mem. To dlatego jeden z nich stworzył TikToka, w którym zawarł te rzeczy, które sprawiłyby wzruszenie na twarzy każdego gracza Czwórki.

Nardvillain, który jest autorem popularnego TikToka, napisał na Twitterze posta, załączając swój filmik:

Trochę się dzisiaj wzruszyłem i popłakałem podczas grania w The Sims 4. Wszystko szło po mojej myśli podczas mojego Legacy Challenge.

Odkładanie brudnych naczyń do zmywarki, bezinteresowne odrabianie lekcji, bezproblemowe wkładanie małych dzieci do krzesełek czy dobrze działające „Zjedzmy na mieście” to widok, którego typowy gracz The Sims 4 nie widzi na co dzień w swojej rozgrywce.

Simomaniacy są przyzwyczajeni, że Simowie zazwyczaj nie lubią myśleć logicznie i robić wszystko po swojemu, np. myć naczynia w łazience po drugiej stronie domu czy nie odrabiać zadań domowych, a później się dziwić, że ma się słabe oceny. To dlatego takie coś może naprawdę wzruszyć gracza, choć wiadomo, że filmik jest czysto humorystyczny.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4