w

The Sims 4 już dzisiaj będzie dostępnie całkowicie za darmo. A o 19:00 EA z kolejnymi wielkimi ogłoszeniami

EA bardzo profesjonalnie przygotowuje się do premiery swojego największego dzieła na model Free to Play.


Już od ponad miesiąca cały gamingowy świat wie, że The Sims 4, najpopularniejsza gra symulacyjna na świecie, przechodzi na model Free-to-play. Tytuł będzie już zawsze darmowy do pobrania na Origin.

Z radością witamy graczy, którzy stale powiększają grono naszej społeczności, tworzą nowe historie i odkrywają grę bez ograniczeń. W The Sims zawsze chodziło o rozkoszowanie się nowymi sposobami na zabawę i korzystanie z szerokiej gamy możliwości. Począwszy od 18 października 2022 r. wszyscy nowi gracze będą mogli pobrać grę podstawową The Sims™ 4 za darmo na PC za pośrednictwem aplikacji EA lub Origin, na komputerach Mac® za pośrednictwem Origin, na Steam® oraz na konsolach PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i Xbox One.

The Sims 4 całkowicie za darmo już za kilka godzin na oficjalnym streamie

Z tego powodu EA wielkimi krokami przygotowuje się do tego wielkiego wydarzenia. Od jakiegoś czasu jednak gracze spekulują, że podczas oficjalnego livestreama na YouTube i Twitchu – „Behind the Sims Summit”, deweloperzy mają zamiar ogłosić coś jeszcze innego. Wielu graczy ma nadzieję, że przyjdzie w końcu czas na ogłoszenie The Sims 5, o czym mówi wiele znalezionych niedawno wskazówek – pisaliśmy o tym w poprzednich artykułach.

The Sims Summit ma się odbyć już dzisiaj o godz. 19:00 czasu polskiego, a twórcy z całego świata ogłaszają swoje gościnne występy i segmenty, które mają się odbyć podczas tego wydarzenia. Jak twierdzą media, tancerze, wywiady z graczami oraz profesjonalni gospodarze to tylko niektóre rzeczy, które będziemy mogli obejrzeć dzisiejszego wieczoru.

Co ciekawe, to właśnie Phoebe Robinson, amerykańska komiczka znana głównie z New York Timesa poprowadzi całe wydarzenie na livestreamie, o czym głośno mówiła w swoich mediach społecznościowych.

Sama Phoebe gwarantuje, że na streamie pojawi się sporo ciekawych elementów, a także ogłoszeń, na które tak bardzo czekają Simomaniacy od kilku tygodni. Prawdopodobnie już zostaną rozwiane wszelkie wątpliwości graczy oraz dowiemy się zupełnie nowych rzeczy, które przygotowało EA z tej okazji.

Stream ustawiony jest na 18:55 czasu polskiego i będzie można obejrzeć go pod tym linkiem – KLIK.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4