w

The Sims 4 Moje ślubne historie – kolejne przecieki. Wyciekła okładka, opis dodatku oraz screeny z gry

Wygląda na to, że wycieka coraz więcej informacji na temat najnowszego dodatku do The Sims 4.


Przypomnimy, że wczoraj jeden z włoskich leakerów, który już wcześniej przedstawiał przecieki różnych dodatków do TS4, przedstawił Simomaniakom nazwę oraz datę premiery najnowszego pełnego dodatku do gry. O tym, co dokładnie pisał, można przeczytać w tym artykule.

Teraz okazuje się, że wyciekło jeszcze więcej informacji, w tym m.in. rzekoma okładka dodatku, jego opis, a także screeny wyciągnięte prosto z gry. Czego się tym razem dowiedzieliśmy?

Kolejne przecieki nowego dodatku

Wczorajszy wyciek to był jedynie początek. Niespełna jeden dzień od pierwszych przecieków pojawiły się kolejne i to już bardziej konkretne. Przypomnijmy, że na ten moment wiemy, jak prawdopodobnie ma się nazywać dodatek – My Wedding Stories – a jego możliwa data premiery to 17 luty 2022 rok.

Teraz wśród społeczności Simomaniaków zawrzało ze względu na okładkę, która pojawiła się w czeluściach Twittera. Wyglądać ma ona tak:

Pierwotne źródło, które podało tę grafikę, usunęło już swojego posta na Twitterze, jednak przeciek bardzo szybko się rozszedł po internecie. Oprócz tego znaleziono prawdopodobnie oficjalny opis tego dodatku w języku angielskim.

Jakby tego było mało, kilka mniejszych kont na Twitterze, m.in. lunar_britney oraz gimmescars udostępnili prawdopodobne screeny wzięte prosto z rozgrywki tego dodatku.

Przecieki wydają się być naprawdę rzetelne i wygląda na to, że najnowszym pełnym dodatkiem do gry ma być My Wedding Stories, czyli w wolnym tłumaczeniu Moje Ślubne Historie. Społeczność jak na razie wygląda na bardzo podzieloną względem najnowszych doniesień, jednak wygląda na to, że zespół pracujący nad The Sims 4 przygotował wiele ciekawych nowości.

Przypomnijmy, że prawdopodobna data premiery dodatku została zaplanowana na 17 lutego, a więc za niespełna 2 tygodnie. Z tego powodu istnieje możliwość, że już w przyszłym tygodniu dowiemy się czegoś z oficjalnych źródeł.