w

The Sims 4 pojawiło się w popularnym amerykańskim teleturnieju. Pytanie, na które nie znano odpowiedzi

Czasami nawet tematy gier pojawiają się w telewizyjnych turniejach. Tym razem padło na The Sims 4.


Wiele osób na pewno zgodzi się ze stwierdzeniem, że internet i telewizja to zupełnie dwa różne media, które niekoniecznie mają ze sobą po drodze. Coraz częściej jednak można zauważyć zjawisko próby łączenia tych dwóch środków masowego przekazu, a telewizja powoli zaczyna być już częścią internetu.

W telewizji coraz częściej oglądać można różne transmisje na żywo z rozgrywek e-sportowych, wywiady z różnymi internetowymi influencerami, a w teleturniejach można spotkać się z pytaniami dotyczącymi środowiska internetowego lub gier komputerowych. Tak się właśnie stało ostatnio w amerykańskiej telewizji i popularnym teleturnieju. Uczestnik konkursu miał odpowiedzieć na pytanie dotyczące The Sims 4.

The Sims 4 w telewizyjnym konkursie

The Chase to popularny brytyjski teleturniej, który ma również swoje wersje w kilku różnych krajach, w tym w USA. Transmitowany jest głównie na ABC, a polega on na tym, że uczestnikom zadawane są pytania, na które mają odpowiadać, a prowadzący ma za zadanie im w tym przeszkodzić i uniemożliwić zdobycie nagrody.

Teraz okazało się, że jedno z pytań dotyczyło jednej z najpopularniejszych gier na świecie – The Sims 4. Uczestniczka programu miała odpowiedzieć z reguły na jedno proste pytanie.

Podobne uczucie dla wielu osób, “The Sims 4” pozwala graczom do śm***ci z jakiego powodu?

  • Byciem chorym z miłości,
  • Znudzenia,
  • Zażenowania.

Dla doświadczonych graczy Czwórki odpowiedź na pytanie jest bardzo prosta. Jednak według autora postu, który podzielił się tą ciekawostką z innymi na Reddicie, uczestniczka nigdy wcześniej nie miała styczności z The Sims 4. To jednak nie ograniczyło jej od poprawnej odpowiedzi w przeciwieństwie do ścigacza, który nie wiedział, co jest prawdą.

Poprawną odpowiedzią jest oczywiście odejście ze wstydu. W The Sims 4 istnieje kilka takich emocji, przez które nasz Sim może spaść z rowerka i oprócz zażenowania jest to też złość oraz śmiech. Raczej nie każdy gracz o tym wiedział, jednak doświadczeni gracze nie powinni mieć trudności z tym pytaniem.