w

The Sims 4 właśnie opublikowało tajemniczą zapowiedź. Nowy dodatek? “Widzimy się jutro”

Twórcu The Sims 4 zaskoczyli swoją społeczność zupełnie nowym klimatem mediów społecznościowych. O co chodzi?


W mediach społecznościowych The Sims 4 właśnie zagrzmiało. Twórcy opublikowali dzisiaj dość tajemniczy trailer, a wraz z nim zupełnie zmienili avatar i tło na Twitterze oraz Facebooku.

Z tego powodu powstała cała masa teorii, która może się sprawdzić, ale nie musi. Gracze wymyślali zupełne nowości, jak chociażby nowy kosmiczny dodatek, ogromna aktualizacja wprowadzająca, a niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że trailer zapowiada kolejną część gry, czyli The Sims 5.

Co oznacza nowa tajemnicza zapowiedź?

W mediach społecznościowych The Sims 4 zaszły ogromne zmiany. Na Facebooku i Twitterze twórcy zupełnie zmienili tła oraz avatary oficjalnych profili. Tak teraz prezentuję się Twitter:

Wygląd nowego profilu wydaje się być bardzo futurystyczny – przeważa minimalizm, a plumbob stworzony jest z neonów. To głównie dlatego wiele osób myślało, że jest to zapowiedź nie tylko najnowszego, kosmicznego dodatku, ale może i nawet następnej, piątej części The Sims.

Oprócz tego deweloperzy opublikowali krótki, 8-sekundowy trailer, na którym widać, jak dotychczasowy plumbob zmienia się w nową, neonową wersję z ciemnym motywem. W dodatku opis zapowiada, że jutro ma się coś stać.

Widzimy się jutro.

Gracze zwrócili również uwagę na fakt, że trailer pokazuje zupełnie dwa inne motywy – ciemny i jasny, jakby twórcy chcieli wprowadzić je oficjalnie do gry. Wygląda więc na to, że twórcy The Sims 4 przygotowują nie tyle, co dwa różne motywy interfejsu, ile nocny oraz dzienny tryb gry. Ta teoria wydaje się być najbardziej sensowna, a fakt, że autorzy Sims Community potwierdzają tę tezę, sprawia, że staje się ona jeszcze bardziej wiarygodna.

Z tego powodu powstać ma dzienny ekran ładowania:

Oraz nocny ekran ładowania:

Gracze zauważyli również, że tła na Facebooku oraz Twitterze znacznie się różnią. Ten na Facebooku jest ciemniejszy, podczas gry na Twitterze świeci się o wiele jaśniej.

Autorzy Sims Community rozwiewają wszelkie wątpliwości i wyjaśniają, że odświeżony motyw mediów społecznościowych The Sims zapowiada nową, letnią Roadmapę do The Sims 4. Jak się okazuje po opisie pod trailerem, już jutro mamy dowiedzieć się, o co tak naprawdę chodzi i czego mamy się spodziewać.