w

To animacja w The Sims 4, o której raczej nie mieliście pojęcia. Twórcy jednak dbają o szczegóły?

Pewnie nigdy nie zwracaliście uwagi na to, co dzieje się dookoła domu Waszych Simów. A mogliście zauważyć coś naprawdę fajnego.


Wiele się mówi w społeczności Simomaniaków o tym, że Maxis nie dba już tak bardzo o szczegóły, jak w poprzednich częściach The Sims. Jest w tym trochę racji, bo taka Dwójka uznawana jest za królową, jeśli chodzi o wielość wszelkich easter eggów, animacji czy interakcji, a nawet fabuły.

The Sims 4 oczywiście ma swój klimat, jednak nie jest to zdaniem graczy już to samo, co kiedyś. Wprawdzie Czwóreczka wciąż ma swoje ciekawostki i tajemnice, o których wciąż wiele osób nie wie, to jest ich raczej znikoma ilość. Wciąż jednak czasami warto się rozglądać, co oferuje nam najnowsza część The Sims.

Tak uroczej animacji pewnie nigdy nie widzieliście w TS4

Jeden z użytkowników Reddita o nicku Pameler pochwalił się swoim nowym znaleziskiem w Simsach. Mimo że TS4 nie oferuje zbyt wiele w kontekście detali i ciekawych szczegółów na mapie, to wciąż można się mocno zdziwić.

Do niedawna wiele osób nawet nie wiedziało, że w grze jeżdżą auta – tak po prostu. Nie każdy zwracał na to uwagę. Teraz się okazuje, że te auta nawet się zatrzymują w niektórych sytuacjach, a nie tylko jeżdżą na ślepo w tę i z powrotem.

W niektórych światach auta, które przemierzają drogę w danym mieście, zatrzymują się, by przepuścić rodzinkę kaczuszek przez jezdnię. Autor przyznał, że nigdy wcześniej tego nie zauważył i tak też było z komentującymi post. Gracz poinformował, że taką sytuację napotkał w Windenburgu, ale wygląda na to, że można takie coś zobaczyć w innych światach, w których znajduje się jezioro lub jakaś inna rzeka, a w niej np. kaczki.

Okazuje się też, że jeśli zamieścimy do jeziorka kaczki, po jakimś czasie będą mogły pojawić się mniejsze, tak więc wszystko wskazuje na to, że jednak twórcy starają się zadbać o to, by świat rzeczywiście „tętnił życiem” i dobrze się prezentował. A takie animacje potrafią być naprawdę urocze i zapierające dech w piersiach.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4