w

Wczoraj do The Sims 4 weszła dość tajemnicza Ekspresowa Dostawa. Ponoć nic nie wprowadziła, ale…

13 czerwca do gry weszła dość tajemnicza Simowa dostawa. O co z nią chodzi?


Ekspresowe Simowe Dostawy to dość częste miniaktualizacje gry, mające na celu wprowadzenie kilku nowości, które niekoniecznie wymagają pełnej aktualizacji. Dzięki Ekspresowym Dostawom gracze nie muszą specjalnie aktualizować gry, a jedynie ją zresetować.

Wczoraj, tj. 13 czerwca 2022 roku twórcy na swoim oficjalnym Twitterze poinformowali o nowej Dostawie. Co ciekawe, podobno nic nowego nie wprowadziła, a deweloperzy zostawili nas z tajemniczą wiadomością. O co chodzi?

Nowa Simowa Dostawa

Wczoraj twórcy w swoich mediach społecznościowych poinformowali Simomaniaków o Expresowej Dostawie, która właśnie zawitała do The Sims 4 Oznacza to, że każdy gracz będzie musiał zresetować swoją grę, zanim w nią zagra.

Jak jednak twierdzą deweloperzy, miniaktualizacja nie wprowadza nic konkretnego tylko za zadanie ma przygotować grę do najnowszego pakietu rozgrywki – Wilkołaki oraz jutrzejszej pełnej aktualizacji The Sims 4.

Co jednak ciekawe, twórcy zostawili nas z dość tajemniczą wiadomością na koniec swojego wpisu. Według nich mamy czekać na jutrzejsze meteoryty.

Wielu graczy zastanawia się, o co może chodzić. Najbardziej prawdopodobną teorią jest ta, która mówi o nadchodzących teleskopach do gry. Do tej pory w The Sims 4 mieliśmy do czynienia tylko z jednym, ogromnym teleskopem (tak, to ten, w którym nasi Simowie mogą pokusić się o bara-bara).

Najnowsze przecieki z nadchodzącego wielkimi krokami pakietu Wilkołaki podają, że w grze pojawić ma się nowy, zwykły i przede wszystkim o wiele mniejszego rozmiaru teleskop.

Chodzi więc prawdopodobnie o ten teleskop. Istnieje ogromna możliwość, że nie tylko najnowszy pakiet o wilkołakach pozwoli nam na zakup tego urządzenia, tylko zostaną one wprowadzone do podstawowej gry. Nie wiadomo jednak, czego jeszcze można spodziewać się po jutrzejszej aktualizacji zawartości do The Sims 4.