w

Wiedzieliście, że jeśli Wasz Sim w The Sims 4 jest smutny, może zadzwonić pod ten numer?

Czasami niektóre rzeczy w Simsach są odkrywane dopiero po kilku dobrych latach. Wiele osób o tym nie wiedziało.


Mimo że The SIms 4 jest najmniej tajemniczą grą z najbardziej ubogą liczbą szczegółów i easter eggów, w porównaniu do wszystkich poprzednich serii, to wciąż najnowsza część może zaskoczyć graczy po latach. Niektóre elementy gry są dodawane na bieżąco i czasem nawet nie wiadomo kiedy, natomiast inne istnieją w grze od dawna i jeszcze nigdy nie zostały odkryte.

Oczywiście zapaleni gracze The Sims 4 zapewne mają tę grę w małym palcu i znają jej każdy zakamarek. Jednak warto pamiętać, że tej jesieni do ulubionego tytułu Simomaniaków przybyło naprawdę wiele nowych osób, które wciąż poznają grę.

Wiedzieliście o tej interakcji?

Wieloletni Simomaniacy znają The Sims 4 od podszewki. Jednak czasami nawet takiego weterana gry z bardzo długim stażem można zagiąć pewną ciekawostką czy easter eggiem.

Wiadomo, że niektóre interakcje Simów mocno zależą od ich humoru, w którym się znajdują. Jeśli są wystraszeni, mogą schować się pod kołdrą, jeśli zawstydzeni – dodać sobie otuchy przed lustrem. Niektóre rzeczy zaś można wykonać jedynie podczas konkretnego nastroju – np. namalować flirciarski obraz, kiedy dominuje u niego nastrój do flirtów.

Ostatnio na Reddicie jeden z graczy pokazał coś, czego nigdy wcześniej nie widział. Jego Sim był smutny i okazało się, że jeśli weźmie do ręki telefon, może zadzwonić w pewne miejsce.

Okazuje się, że rzeczywiście nie każdy o tym wiedział. Zazwyczaj gracze w przypadku smutku u Simów starają się poprawić im humor przed lustrem bądź dać im się wypłakać pod kołdrą. Jest jednak bardzo wiele innych alternatywnych interakcji, które może wykonać Sim, by zbić czas utrzymywania się danego nastroju.

W komentarzach pod postem wiele osób poleca wykorzystanie pamiętnika, które dochodzi do gry wraz z pakietem Być rodzicem. Podobno to pomaga najszybciej. Innym sposobem może być pisanie o swoim smutku na bloku na komputerze lub wypłakanie się w szafie. Sposobów na poprawę humoru naszych Simów jest naprawdę wiele i zapewne o wielu z nich jeszcze nie mamy pojęcia. Ale od czego są Simomaniacy?

DołączObserwuj
Więcej z Sims4