w

Właśnie ujawniono dwie nowe Kolekcje do The Sims 4. Jedni będą zadowoleni, drudzy zawiedzeni

Deweloperzy The Sims 4 właśnie ujawnili dwie nowe Kolekcje, które już niedługo trafią do gry. Co wprowadzają?


Tak jak zapowiadała zaprezentowana jakiś czas temu Roapmapa na kolejne dwa miesiące The Sims 4, do gry właśnie wchodzą dwie nowe Kolekcje. Twórcy zdecydowali się wydać je w tym samym czasie, więc wygląda na to, że graczy czeka podwójna zabawa.

Jak się jednak okazuje, obydwa rozszerzenia mają mało wspólnego z tym, co przewidywała społeczność – wilkołakami. Mimo to pozostał jeszcze pakiety rozgrywki do ujawnienia, w którym gracze pokładają największe nadzieje.

Co nowego zobaczymy w zapowiedzianych Kolekcjach?

Moonlight Chic oraz Little Campers to dwie nowe Kolekcje do The Sims 4, które swoją premierę mają mieć już w przyszłym tygodniu – 26 maja 2022 roku. Wydane zostaną zarówno na PC, jak i konsolach Xbox One, Playstation 4 i 5 oraz Xbox Series X/S.

  • Moonlight Chic

  • Little Campers

Według informacji podanych przez Sims Community pierwsza z nich – Moonlight Chic – ma być kolekcją odzieżową, zaprojektowaną wraz z paryskim projektantem – Paolą Locatelii. W rozszerzeniu znajdziemy głównie imprezowe oraz wieczorowe stroje dla dorosłych, jak np. szykowne suknie, eleganckie koszule czy wyszukane marynarki.

Little Campers z kolei wprowadzi nas na łono natury wraz z odpowiednimi do tego przedmiotami. Kolekcja będzie zawierała meble i gadżety potrzebne podczas takich wypadów z dziećmi, a najciekawszym przedmiotem wydaje się być ekran projekcyjny. Oprócz tego dzieci w nowej kolekcji będą mogły budować domki z koców lub grzać pianki przy ognisku.

Standardowo obydwie Kolekcje będą do zakupienia za 24,90 zł już 26 maja tego roku.