w

Wszystkie przecieki The Sims 5, jakie do tej pory wyszły. Jak wyglądają Simowie, mieszkania, świat?

Co prawda The Sims 5 jest w swoim bardzo wczesnym etapie, natomiast do sieci znajduje się coraz więcej przecieków.


Project Rene – tak nazywa się projekt nowej gry, nad którym pracuje Maxis, a to jest jego nazwa kodowa. Przyjęło się, że jest to potocznie The Sims 5, natomiast twórcy wcale nie muszą tego nazywać kolejną częścią kultowej serii, jak bowiem sami to nazywają, jest to po prostu The Sims nowej generacji.

Już na samym ogłoszeniu prac nad Projectem Rene 18 października otrzymaliśmy widok na mały smaczek produkcji, natomiast to właśnie po otworzeniu dostępu do pre-alfy dla pierwszych testerów w Internecie zaczęło pojawiać się coraz to więcej zdjęć i screenów z gry.

Wszystko, co do tej pory wyszło

Jeden z użytkowników Twittera postanowił skumulować wszystkie dotychczasowe przecieki w jednym miejscu. TheSims5_World – konto zostało kilka dni temu usunięte, natomiast wszystko to, co udało mu się zebrać, już dawno rozeszło się po sieci.

Warto też przypomnieć, że pierwsze przecieki miały również miejsce w poprzednim tygodniu za pośrednictwem jednego z testerów, który „po cichu” podzielił się tym, co miał okazję sam zobaczyć w grze, do której otrzymał wczesny dostęp. To zaś można zobaczyć pod tym linkiem – KLIK. W tym artykule skupimy się jednak na tym, co znalazło się na usuniętym już koncie na Twitterze, a jest tego naprawdę sporo.

Należy wziąć pod uwagę fakt, że gra jest jeszcze na bardzo wczesnym stadium. Jest to tzw. pre-alfa, która jeszcze nie do końca obrazuje to, jak finalnie będzie wyglądał produkt końcowy. Warto więc podejść do ujawnionych screenów z lekkim dystansem.

Świat

Mieszkania

Wystrój

Simowie

DołączObserwuj
Więcej z Sims4