w

Co nowego trafi do Valoranta w odcinku 3 akcie 2? Wszystko, co trzeba wiedzieć przed startem

Riot Games

Nowa zawartość w Valoranta, która trafi do gry już niedługo.


Już niebawem do Valorant trafi nowy akt, który wprowadzi do gry masę nowych i ciekawych przedmiotów kosmetycznych. Oprócz tego nasze rangi zostaną zresetowane i wszyscy zaczniemy od nowa, ale z naszymi MMRami.

W tym sezonie po raz kolejny będziemy mogli zakupić karnet, w którym do odblokowania będą limitowane skórki. Oprócz tego pojawi się nowa mapa Fracture i seria skinów przy współpracy ze znanym artystą. Oto co trzeba wiedzieć o nowym akcie.

Nowa mapa

Od jakiegoś już czasu wiadomo, że do gry w następnym akcie trafi nowa mapa – Fracture. Wiemy już, jak będzie wyglądać. Jeżeli jednak jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć jej prezentacji, oto ona:

Przez pierwsze dwa tygodnie od jej premiery (8 września) będziemy mogli zagrać na niej tylko w kolejce nierankingowej: Fracture only. Następnie (21 września) trafi już do wszystkich pozostałych trybów gry.

Przepustka

Oczywiście nie może zabraknąć również karnetu. Do odblokowania będziemy mieli kilka naprawdę ciekawych skórek, w tym naprawdę długą broń ręczną.

Nowe skórki

Przy współpracy ze znanym artystą – Zedd’em, Riot Games wypuszcza nową linię skórek – Spectrum. Jak twierdzi jeden z pracowników, jest ona najbardziej ambitną serią od czasów wszystkim znanych smoków.

E-sport

Odbędzie się także turniej Valorant Esports: Masters Berlin w dniach 10-12 i 18-19 września. Szesnaście drużyn zmierzy się w ciągu dwóch weekendów na Masters Berlin. Stawką jest szansa na podniesienie Trofeum Mistrzów i bezpośrednie zaproszenie na Mistrzostwa 2021.