w

Czym jest Valorant Night Market? Wszystko, co trzeba o tym wiedzieć

Riot Games wprowadziło do Valoranta Night Market. Świetne okazje na powiększenie własnej kolekcji przedmiotów.


Riot Games to bardzo doświadczeni deweloperzy, którzy pod swoimi skrzydłami mają między innymi jedną z największych gier esportowych na świecie – League of Legends. W związku z tym mają w zanadrzu parę sprawdzonych rozwiązań. Jednym z nich jest osobisty sklep “Your Shop”, który pozwala na wyłapanie interesujących okazji przystosowanych do danego konta.

Nie inaczej jest w przypadku Night Market, który oczywiście został nieco zmodyfikowany, z racji, iż na tą chwilę w Valorancie możemy znaleźć wyłącznie skiny do broni, które posiada każdy gracz. Bądź co bądź cała koncepcja cały czas pozostaje taka sama.

Co konkretnie wiadomo na temat Night Market?

Wszystko, co będziemy mogli zobaczyć w Night Market będzie zupełnie losowe. Wszelkie rabaty i nałożone na nie przedmioty będą dobierane przypadkowo, zatem będzie możliwość “dorwania” tam wielu interesujących skórek.

Agenci i elity, które często odwiedzają targ, cieszą się zniżką za swoją dyskrecję – nierzadko widzi się broń z obniżką cen do 50 procent… po prostu nie pytajcie, skąd pochodzą. – powiedzieli na ten temat deweloperzy Riotu.


Wygląda więc na to, iż gracze będą mogli nabyć na przykład nowego Phantoma lub Vandala z kolekcji Winterwunderland za około 638 PZ, zamiast 1275 PZ. Podobna sytuacja może mieć miejsce w przypadku noża Candy Cane, którego zakupimy za 1275 PZ zamiast 2550 PZ.

Mimo to gracze nie powinni mieć zbyt dużych oczekiwań, ponieważ bardziej realistyczne wydają się rabaty w wysokości 20% lub w najlepszym wypadku 40%. 50% na ekskluzywne skórki z pewnością będzie rzadkością.