w

Dlaczego na kolejną aktualizację Valoranta będzie trzeba poczekać prawie miesiąc?

To koniec zmian w Valorancie na listopad? Wygląda na to, iż kolejna aktualizacja dopiero około 8 grudnia.


Jakiś czas temu światło dzienne Valoranta ujrzał patch 1.12. Dodał on między innymi kilka usprawnień Obserwatora oraz drobne poprawki błędów (pełna lista zmian tutaj).

Wygląda na to, że kolejny patch pojawi się w grze dopiero około 8 grudnia, zatem gracze będą musieli poczekać na niego prawie miesiąc.

To opóźnienie ma związek prawdopodobnie z niestabilnością aktualizacji 1.11

Wszystko wskazuje na to, że ma to związek z niestabilnością aktualizacji 1.11. Ta wprowadziła do tytułu parę błędów, które w znaczący sposób utrudniły graczom rozgrywkę. Prawdopodobnie Riot Games chce sobie dać czas na naprawienie kilku usterek, których jeszcze nie dostrzegli gracze, a przy okazji upewnić się, że 1.13 będzie w zupełności stabilne.

Problematyczne wydanie aktualizacji 1.11 zmusza nas do ponownej oceny tego, co jest potrzebne, aby podnieść poprzeczkę jakości w kolejnych dniach aktualizacji – powiedzieli deweloperzy

Tak czy inaczej, na kolejny update społeczność będzie zmuszona poczekać. Zrekompensuje im to fakt, że aktualizacja będzie wyższej jakości i wolna od jakichkolwiek błędów, dzięki czemu rozgrywka będzie wtedy o wiele przyjemniejsza.