w

Dlaczego w Valorancie nie ma już krwi i czy zostanie ponownie włączona?

Krew w Valorancie była przedmiotem bardzo gorących dyskusji w momencie, gdy Riot opublikował zasady turniejów, na których zabroniono używania włączonej krwi.


Po aktualizacji 0.50, z Valoranta zupełnie usunięto krew. Wiele osób myślało, że to po prostu zmiana, jakiej dokonali deweloperzy, uznając, że w jakiś sposób ingeruje w czytelność nowego FPS’a.

Deweloperzy wystosowali jednak specjalną informację, by uspokoić nieco społeczność. Krew wróci do gry i to już niedługo.

Kiedy wróci krew w Valoranta?

Okazuje się, że krew została wyłączona w związku z problemem z jej wyświetlaniem. Powodowała dziwne efekty graficzne i musiała zostać wyłączona. Deweloperzy poradzili sobie jednak z naprawieniem błędów i krew zostanie włączona w następnej aktualizacji.

“Chciałam, żebyście wiedzieli, że krew również powróci w następnej aktualizacji.” – pisze jedna z Rioterek.

Naprawione zostaną również błędy z poprawnym wyświetlaniem historii meczów, która błędnie pokazywała mecze rankingowe, czasem widoczna była tam stara wersja Raze etc.

Następna aktualizacja, czyli kiedy? Bardzo możliwe, że Riot zaktualizuje Valoranta w następnym tygodniu, natomiast będzie to tylko patch z bugfixami. Aktualizacja 0.51 powinna się pojawić za dwa tygodnie.