w

Dlaczego w Valorancie nie powstaje więcej skinów Ultra takich, jak Elderflame? Odpowiedź jest prozaiczna

Gracze Valoranta zastanawiają się, dlaczego nie powstaje więcej skinów Ultra.


Valorant posiada już trochę serii skinów do broni w Valorancie. Część z nich jest tańsza, część droższa, lecz istnieją również naprawdę ekskluzywne skórki.

Jedną z nich jest zdecydowanie seria Elderflame, która nieustannie robi ogromne wrażenia na graczach. Społeczność zastanawia się, czy w najbliższym czasie deweloperzy dodadzą jakiekolwiek kosmetyki rangi Ultra.

Deweloperzy odpowiedzieli na pytania dotyczące skórek Ultra

Najnowsze skiny, które pojawiły się w grze, to skiny rangi Origin. Gracze zaczęli zadawać deweloperom pytania o to, “czy planują zrobić kolejny pakiet edycji Ultra, taki jak Elderflame”. Co ciekawe twórcy Valoranta odpowiedzieli, lecz nie jest to raczej zbyt satysfakcjonująca odpowiedź.

Preeti, czyli jeden z producentów gry, który zajmuje się zawartością premium, ujawnił, że “w tej chwili nie ma planów na kolejny Ultra”. Skórki są trudne do wykonania, zwłaszcza Ultra”.

Skiny Ultra są obecnie najwyższym poziomem kosmetyków w Valorancie. Średnio kosztują ok. 450 zł za całą kolekcję i 120 zł za pojedynczego skina.

Wykonanie tak skomplikowanych skórek jest naprawdę trudne i wymaga ogromu pracy, w związku z czym deweloperzy nie publikują ich zbyt często. W najbliższym czasie to raczej nie będzie miało miejsca, lecz w nieco dalszej przyszłości może to ulec zmianie.