w

Do jakiej rangi trafiali Polacy po włączeniu rankedów Valoranta? Widać, że jest duży postęp

Większość graczy Valoranta rozegrała już swoje mecze klasyfikacyjne do trybu rankingowego.


Rankedy w becie poszły dość średnio. Przypomnijmy, że wówczas Polacy, ale także i większość społeczności trafiała do najniższej możliwej rangi. Wynikało to wówczas ze “świeżości” kont.

Gracze mogli w łatwy sposób awansować, wygrywając kolejne mecze, lub po prostu dobrze grając. Jak to wygląda po premierze Valoranta?

Jest znacznie lepiej

W jednej z ankiet przeprowadzonych na grupie Valorant Polska wynika, że Polacy mocno się poprawili. Sławomir zapytał wprost “Dobra, jak tam wasze rangi po oficjalnych placementach?” Odpowiedź okazała się całkiem dobra.

Większość graczy miałaby się znajdować po placementach w Platynie, co naprawdę nie jest złym wynikiem. W większości gier z rangami, społeczność głownie trafia do Złota, lub Srebra. Tutaj choć Złoto znalazło się na drugiej, a Srebro na trzeciej pozycji, to jednak cieszy tak wysoka pozycja Platyny.

Dalej mamy Brąz, Diament, Nieśmiertelny, Żelazo. Na pewno widać, ze jest spory skok. Pytanie, czy to graczom idzie lepiej, czy wpływ na to ma głównie częściowe przeniesienie MMR ze zwykłych gier na mecze klasyfikacyjne.