w

Epizod 3 akt 3 w Valorancie nadchodzi. Nowy agent jednak nie pojawi się od razu?

Już niebawem w Valorancie ma zagościć epizod 3 akt 3. Wraz z nim miał pojawić się nowy agent, jednak…


Społeczność Valoranta już prawie przyzwyczaiła się, że z każdym nowym aktem do gry trafia nowy agent. Deweloperzy już poinformowali na swojej oficjalnej stronie, że tym razem będzie to wyglądało nieco inaczej, lecz nowa postać ma rzeczywiście pojawić się w tytule.

Niestety, będzie to miało miejsce w nieco późniejszym terminie. O co z tym wszystkim chodzi i dlaczego postać ma być opóźniona?

Kiedy pojawi się nowy agent?

Z oświadczenia deweloperów wynika, że nowa postać została już ukończona, jednak ich zdaniem nie spełniłaby wymagań graczy. W związku z tym Riot zdecydował się opublikować agenta dopiero 2 tygodnie później i przez ten czas usprawnić go do tego stopnia, aby był w pełni gotowy do rozgrywki.

Wraz z postępem prac nad nową postacią przekonaliśmy się, że nie osiągnęła ona tak wysokiego poziomu, jakiego byście od nas oczekiwali. Dlatego postanowiliśmy wstrzymać się z wypuszczeniem agenta na kolejne dwa tygodnie, aby wykorzystać je na ostatnie szlify. Czasami końcowe 10% prac ma decydujący wpływ na pozostałe 90% wysiłku. – napisał John Goscicki, producent postaci w Valorant.

Mimo to Riot obiecał, że pokaże swoim graczom, jak ma wyglądać nowy agent. Informacja ta zostanie opublikowana już jutro w mediach społecznościowych Valoranta o godzinie 17.