w

Gracze odkryli genialny “boost” Viper, który na pewno zaskoczy przeciwników w Valorancie

Z każdym dniem bety Valoranta pojawia się coraz większa ilość różnych tricków.


“Boosty” znane są przede wszystkim z CS:GO. W Valorancie są jednak nieco bardziej widowiskowe. Gracze odkryli, że za sprawą jednej z umiejętności Viper, można bardzo sprawnie posłać swojego sojusznika na drugi koniec mapy.

Trick ten na pewno może pomóc z wygraniu pierwszych rund, bo choć staje się coraz popularniejszy, to wie o nim stosunkowo mało osób.

Boost Viper w Valorancie

Użytkownik Reddita o nicku “filo222” podzielił się swoim trickiem na kompletne zaskoczenie przeciwników. Całość polega na Viper, która za sprawą jednej ze swoich umiejętności może bez większych problemów “zboostować” graczy w taki sposób, by ci w kilka sekund znaleźli się kilkadziesiąt metrów dalej.

Wydaje się to na tyle mocne, że pewnie niedługo zostanie usunięte. Trudno jednak byłoby mieć pretensje do Riotu, bo wygląda to na tyle dziwnie, że raczej nie był to zamierzony trick. Pozbycie się jednak tego może być trudne, bo to samo można zrobić przykładowo w Fortnite i innych produkcjach, które bazują na Unreal Engine. Prawdopodobnie da się też wskoczyć na rakietę Raze, natomiast to już zupełnie inny poziom.

W każdym razie, teraz jeszcze spokojnie można używać tego sposobu, szczególnie na mapach, które mają długie, otwarte przestrzenie.

Najlepiej sprawdza się w tym Jett, która dodatkowo używa potem swoich przeskoków, albo Phoenix z uruchomioną umiejętnością specjalną.